• aşağılamak maksadıyla söylemiyorum fakat %95 zenci kafasıyla hazırlanmış site.zira yıllardır dinlediğim rap müziğinin , basketbol ve futbol maçlarının baş mimarı siyahi ırka bu şekilde düşünmem imkansız.

sitede bulabileceğiniz tarzdaki videoları şu şekilde kendimce kategorize edebilirim.

1) vasatın altındaki underground amerikalı rapçilerin klipleri
    2) +18 uyarısıyla yayınlanan ( am, göt, meme ) üçlüsünden en az birisini görebileceğiniz klipler .
    3) +18 uyarısıyla yayınlanan trafik kazası , orası burası kopmuş insan videoları da koymuyor değiller.pek tavsiye edemiyorum.midesi kaldıran baksın.
    4) çok sağlam kavga videoları , kız kıza , erkek erkeğe falan onlarca video izlemişimdir burda
    5)nba veya nfl'den dikkat çeken videolar.bunlar çok sağlam bir smaç veya crossover move olabileceği gibi aptallık sınırlarına dayanmış bir harekette olabilir.
    6) ve daha kategorize edemediğim binlerce video.yine de tavsiye edebileceğim bir site olduğunu söyleyebilirim.
  • zenci kafasiyla degil bildigin siyah kultur icin yapilmis sitedir. zira rapcilerin cogu yeni yayinlanan videosu promosyonunu yeri geldiginde tribini atmak icin bu siteye para veriyor. onun disinda bir iki video harici hersey rap muzik, kavga videolarinin yuzde doksani siyah mahallelerdeki kavgalardan olusuyor. zaten site ilk ciktiginda kavga videolarinda bir eleman worldstar diye bagirmisti ve fenomen de ordan baslamisti. simdi tum zenci kavga videolari yada saglam sokak dovusunde bebeler paso "worldstar my niggaaaa diye bagiriyor"

ozetle gecmek istenirse bana gore eglenceli sitedir. ustelik songza da muzik listeleri dahi vardir.
  • ace hood tyga ve * gibi isimlerin ünlü olduğu site. rap müzik seviyorsanız yabancı piyasayı buradan takip edebilirsiniz. yerli versiyonu için; (bkz: hiphoplife)
  • nadiren de olsa kavga videoları izlemek için tıkladığım site.
  • ortalıkta dolaşan çoğu trapperın ünlü olmasını sağlayan youtube kanalı.(lil pump, 6ix9ine, trippie redd, rich the kid...) gibi gibi.
hesabın var mı? giriş yap