şükela:  tümü | bugün
  • şu an türkiye'de yok ama yakın zamanda olması muhtemel yeni bir saadet zinciri oluşumu.

etrafta, facebook'ta tatil beldesinde, elinde "you should be here" yazan pankartla foto çekilmiş insanları görürseniz, işte bunlar kendileri oluyor.

saadet zincirlerindeki klasik olaylar (ne kadar cok üye kazandırırsan o kadar çok para kazanma olayı) bunlarda da mevcut. olayı legalize edebilmek adına da "ucuza tatil sağlıyoruz" diyorlar, inanmayınız.
  • türkiye'de de an itibari ile aktif hale gelmiş oluşumdur, her saadet zincirinde olduğu gibi ilk girenler parayı götürecek, sona kalanlar dona kalacak olanlardır. şu anda türkiye'deki aktif üye sayısı 55 olduğundan, gözüm kapalı daldım içeriye, ilk kez bir saadet zincirine tepeden girme fırsatım oldu. bakalım göreceğiz, neler olacak.
  • uzun bir süre bu şirket hakkında araştırma yaptım. çıkan sonuçlarım ise;

woldventures dreamtripsleri ve book travel kısmında yer alan çok avantajlı fiyatlarla otel, uçak, araba kiralama ve diğer tatil ihtiyaçlarını karşılayan harika bir online platform kurmuş bir şirket.
    worldventures 29 ülkede aktif olarak organizasyonu bulunan hayatı dolu dolu yaşamak, özgürlük ve eğlence üzerine wayne nugent ve dan stammen tarafından kurulan bir social marketing şirketi.
    türkiye’de de üyeleri arasında hem yurtiçi hem yurtdışı konaklama ve uçak rezervasyonlarında benzeri platformlar ile arasında ciddi fiyat avantajları bulunan bir yapı.
    dreamtrip sayesinde hem geziyoruz hem de para kazanıyoruz. kurumsalın kölesi olmaktan bizleri kurtaracak bir sistem. stres yok. eğlence ve gezip tozma var. farklı insanları tanıma fırsatı da cabası. zaten işin detaylarına baktığınızda girmemenin aptallık olduğunu göreceksiniz. 1 yıl sonra bu işin nerelere geleceğini çok merak ediyorum doğrusu.