• başka bir yılana kafa atınca bazen o ölüyor bezen ben ölüyorum anlayan var mı olayı diye merak ettiğim oyun.
  • vakit geçirmek için oynadığım değişik ve hiçbir amacı olmayan oyun.
  • şimdiye kadar bu küçük oyun hakkında entry girilmemiş şaşırdım. kendi çapındaki diğer oyunlara nazaran bence oynanışı daha zevkli. can sıkıntısına birebir, tavsiye ederim.
    bilgisayar için
    android için
  • slither.io cakmasi reklam kokan hareketler kac para verdiler acaba
  • uykuya ters takla attırdığım yarasa gecelerimin vazgeçilmezi oldu artık. netflixi açmaz oldum bu küçük, basit, salak oyun yüzünden. şu son dönemde nerede merdivenaltı, rengarenk şeker var, onlara dadandım zaten. o da mı bu oyun yüzündendir nedir?.. yalnız boktan bir güncelleme aldı sanıyorum, birkaç gündür solucanım şüüşko olmadan da gitmez oldu. ühühhüü!
  • müptelası oldum. solucanımı her gece birkaç doz "yeeeeeeaaam şekeeer!" nidalarıyla şüüşko etmeden uykuya yol alamıyorum. yalnız bazen oyun bug veriyor. solucan halka halka yamuluyor, kontrolden çıkıyor, etraftaki tüm şekerler ve solucanlar kayboluyor, sizinki de son hız evrenin dışına çıkıyor. işte o hali feci korkunçlu.
  • kafa kafaya girdiğin zaman neye göre öldürüyor merak ediyorum. benden küçük de bana kafa atıyor benden büyük de kafa atıyor. tam tersi de oluyor.
hesabın var mı? giriş yap