• team17 tarafindan yapilmi$ a$mi$ strateji oyunu. temel prensibi birden fazla tirtildan olu$an kar$i takimi (lari) yoketmektir. ozellikle bu oyunun ikincisi (surprisingly called "worms 2")zamanimin buyuk kismini almi$tir. option'lari dogru ayarlarsaniz oldugundan daha super eglenceli olmaktadir.
  • network kodunu nasi yazmislar bilemiyorum.. eger firewall arkadasindan oynaya calisiyorsaniz oynayana kadar kendinizi ve oynamaya calisan insanlari kabiz etme tehlikeniz mevcut...
  • hayat değiştirebilen bi oyun. bi hırs aracı. tarihimde çok büyük yer kaplayan bi oyun hakatten de.
  • tek bilgisayarla 4-5 kişi multiplayer oynanabilen oyun. hatta öyle daha zevkli bence. bir tarafından lemmings'e benzetiyorum ben bunu o başka.
  • concrete donkey goren biri yuz sene fazla yasar(konustugum insanlarin arasinda benden baska bir kisi daha gordugunu soylemisti) worms 2 nin en tehlikeli silahi crate icinde geldi , hayatimi kurtardi.ai diye bairarak ekranin ustunden ortalarina kadar bam bam inen bir esek heykeli
  • yapıyorum (bkz: worms), (bkz: worms united), (bkz: worms armageddon), (bkz: worms the directors cut).
  • oldukca eglencelidir. simdi yeni bir cd'de worms millennium edition adi altinda butun versiyonlari beraber satilmaktadir. bunun yaninda earth worm jam serisi de bulunmaktadir cd'de. gercekten en sevdigim oyunlardan biri haline gelmistir. grafiklerin sempatik ve silahlarin (secret weapons) ilgi cekici olmasiyla da ayri bir eglence yaratir kendi dunyasinda.
  • basic training i gecerseniz 2 gun basindan kalkamiyacaginiz oyun
    (bkz: bilgisayara oturup kizi unutmak)
    gelmis gecmis en eglenceli oyunlardan biri... ha bide super banana bomb
  • kesinlikle güzel oyun. işten kovulmamı sağlayacak. çok methedilen concrete donkey geldiği an içeri iki kıllı müşterilerimizden girdi, aynı anda telefonlar çaçıyordu, ve ben izliyordum, bana gene fırça atıldı eh dedim ben de tam izleyemedim derken, iki gün sonra tekrar geldi ve beni ihya etti. bu sefer doya doya izlemiştim. ayunda 42. missiona kadar geldim ve bir solucan bu kadar iyi olmamalı dedirten hareketler yapıor cpu5. oyunda inanılmaz güzel silahlar var.
    özellikle armaageddon versiyonunda ki (bkz: indiana nuclear test)
    hepimizi hayrete düşürmüştü, holy hand ve carpet bomb için bir şey söylemeye gerek yok. salvation army ve st. claus bizi kırdı ama genede worm 2 deki demolar en eğlencelisi
hesabın var mı? giriş yap