şükela:  tümü | bugün
  • buyuk bir hevesle bekledigim oyun.

--- spoiler ---

for the first time ever the worms can drive a host of different vehicles, each of which both help the worms get around the landscape and offer extra fire power. the worms can also hide in buildings; if you enter a building only you and your worms can see the insides of it, your opponent has to follow you in if they want to see exactly where you are. mounted gun placements offer extra firepower; and a simple crafting system allows the player to tinker with and modify weapons, giving them something to do even when it’s not their turn.

--- spoiler ---
  • bina kullanımıyla, yeni silahlarıyla ve en önemlisi tamamen el çizimi grafikleriyle inanılmaz tatlı duran, team17'nin 3d hatalarından artık döndüğünün belgesi olan yeni worms oyunu. çıkış tarihi 23 ağustos. ön sipariş steam üzerinden 30€. heyecandan yerimde duramıyorum sözlük, bol sheepli, hatta bol aqua sheepli günler diliyorum!
  • çıkışının üzerinden yaklaşık 2 aydan fazla geçmesine rağmen sözlükte hak ettiği ilgiyi bulamamış yeni worms oyunu. kesinlikle armageddon'dan sonra hiçbir worms oyunundan tat alamamış 20 senelik worms oyuncusu bendenizi dahi kendine bağlayabilmiş oyundur. açıkçası ilk başta yenilikleri yavan bulmuştum ama gerçekten crafting olsun, bina kullanımı olsun inanılmaz taktiksel çeşitlilik sağlamış. el çizimi görselleri de cabası. bir tek ip fiziklerini armageddon'a kıyasla yavan buldum ama genel anlamda olmuş bu oyun.

artık armageddon dışında oynanacak nur topu gibi bir worms oyunu var dostlar, adı da wmd.
  • yorumlar cok olumlu olmasina ragmen online'da soguk odalara mahkum olma korkusuyla satin almaktan cekindigim oyun. maalesef biraz da gec haberim oldu.