• bugün aldığım en güzel haberin öznesidir. team17' nin yaptığı açıklamaya göre 8 temmuz' da raflarda yerini alacak oyun. grafik ve ses efektlerindeki iyileştirmelerin dışında oyunda steam desteği de olacak.
    süper haber! harika haber! müthiş haber! temmuz ayının gelişini beklemek için bir güzel haber daha!

buyrun trailer da burada: https://www.youtube.com/watch?v=nmu0fz1gajy

ekleme: 15$' dan piyasaya sürülecekmiş.
  • football manager'ı oyundan ziyade bir gerçek hayat simülasyonu olarak gördüğüm için bir kenara koyarak diyorum, dünyanın en iyi 2d oyununun yenilenmiş versiyonudur.

worms değil worms world party en iyi oyundur. grafik ve ses iyileştirmeleri videodan göründüğü kadarıyla aslına sadık kalarak yapılmış bu güzel bir artı. steam desteği dedikleri sadece sıralamadan, ünvan vermekten ibaret değil de takımlar halinde turnuvalara katılabildiğimiz online bir destekse sabahlar olmasın.
  • su an halay cekmeme sebebiyet veren haber
  • tam 1 hayal kırıklığı.
  • bok gibi bir remaster'dır. menülerin çözünürlüğünü bile arttırmaya tenezzül etmemişler, online modu da çalışmıyor. ha pardon, sesleri yenilemişler ama yenilemeselermiş daha iyiymiş çünkü iğrenç olmuş, anında kapattım yeni sesleri. rezaletin daniskası. yapacağınız remaster'a sokayım team 17.

ayrıca steam'in bu refund işi çok iyi oldu ha, batman arkham knight'ta yaşanan refund çılgınlığındaki gibi, götlük yapıp oyuncuları kandırmaya teşebbüs eden firmalar böylece ufak ufak akıllanacak bu refund politikası devam ettiği sürece.
  • online'da ekşi piçlerle rahatça oynama imkanımız olacaksa, anında satın alacağım oyundur.

(bkz: worms world party) efsanesi halen kalbimizde.
  • windows 10'da oyunu indirdim çok heyecanla oynamaya başladım fakat solucanlar suya düştüğü anda oyun donuyor çözümü olan veya başka indirme linki göndermek isteyen var mıdır?
  • 24 liraya steamde yerini almıştır.
  • çocukluğumdan beri serisini sıkılmadan takip ettiğim oyundur kendisi. çok zevkli böyle mario'nun unutulmaz-stratejik kardeşi gibi bir havası var.
  • ufak bir ayarla açılabilen oyun.
hesabın var mı? giriş yap