şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pole, burlesque, cardio tease, free running gibi her yerde bulamayacağınız dersler veren stüdyo. pole dersi kesinlikle istanbul'daki en iyisi.

  www.wowdanceistanbul.com
 • pole dance derslerine katildigim studyo. sanayii sitesi icinde, mor kapidan girip hic beklemediginiz bir ortam ile karsilasiyorsunuz.

  egitmenler tatli insanlar ve anladigim kadariyla birbirleriyle iyi arkadaslar. rahat bir ortam ve eglenceli.

  yalniz, ozellikle en son yaptiklari zam ile, pahali. 2 ders 290 veya 300tl an itibariyle. boston'ta groupon uzerinden 10 dersi $99 dolara alabiliyordum mesela. diger pole dance studyolarina gore ucuz olduklarini soylemislerdi, istanbul'daki diger studyolari bilmiyorum o yuzden yorum yapamiyorum.

  ek olarak, isinma-dance-soguma derken, isinma ve soguma kisminin hakkini verince dans kismi eksik kaliyor bence. yine yurtdisinda gordugum studyolardan esinlenerek soyluyorum, dersler 15 dakika uzatilabilir, boylece hepsine daha rahat yer kalabilir, dans kismi sikismis olmaz.

  ve diger bir sorun, 4 ders aldiniz ve studyonun musait oldugu bir zamanda ugrayip kendi basiniza antreman yapmak istediniz diyelim. bunun icin de saatine 25tl istiyorlar-dogru hatirliyorsam. yarim saat-40 dakika derse 60tl verdikten sonra bir de kendi kendime antrenman icin bu fiyati verecek olmak cok geldi. aylik ucrete 4 ders + 2 ucretsiz kendi basina antrenman seklinde studyoyu kullanma hakki taninabilir, mesela.

  pole dance egitmenleri cok tatli, bilgili ve islerini bilen insanlar ama bu haliyle surdurulebilir degil benim icin pole dance ne yazik ki.
 • facebook sayfalarında yakında kadıköyde de stüdyo açacaklarını duyurmuşlar pek mutlu oldum. daha önce 6 ay kadar karaköy stüdyolarında pole dance derslerine katılmıştım eğitmenler tatlı rahat bir ortam var sanayii mahallesine taşındıktan sonra da birkaç kez gittim fiyatların artmasına rağmen verilen dersler yeterli gelmedi ısınma soğuma derken dans kısmına az zaman kalıyor artan fiyatlara göre genel olarak stüdyodan da memnun kalmadım temizliği, soyunma odası gibi sıkıntılar vardı devam etmedim. kadıköy stüdyosundaki ders saatleri uyarsa ve süprizli kampanyaları varsa tekrar derslere katılmaya başlayacağım. çok özledim lan.
 • kadıköydeki şubelerinde pole dans eğitimlerine katılıyorum. dersler ve eğiticiler çok iyi fakat mekan çok küçük, havalandırma yetersiz ve pis kokuyor. hijyenik bir ortam maalesef yok. ama pole dans için fazla opsiyon olmadığından seçeneklerin en iyisi bu. 1 saatlik dersin yaklaşık 40 dakikası ısınma ile geçiyor, dans biraz az kalıyor ama vücut alıştıkça oranın değişeceğini düşünüyorum.

  yenilenme editi: herşey çok değişti sözlük, kadıköy şube süper bir yere geçti, dersler ilerledikçe danslar çoğaldı. çok eğlenceli.
 • istanbul'un kadıköy semtinde kadınlara yönelik çılgın dans kurslarıyla dikkat çeken mekan.

  web sitesi - http://www.wowdanceistanbul.com/