• isvec'in kendisine ne yaptigini, neler yasattigini merak ettigim suser, gun gecmiyor ki sinirli bir entry girmesin. *
  • can yaman hayranı bir yazar.. * hayranına arka odaya geçelim mi demesini bile espri olarak algılamış.. yazık valla..

(bkz: #98621812)
  • insanların eleştiri yapması normal bir olaydır.her eleştiriyi dikkate alan, yanıt yazmak için cebelleşen insan .. cümlenin gerisini siz getirin zira insanları aşağılamaktan ! hoşlanmıyorum.her kafadan çıkan sesi dinleyip yanıt verecek kadar boş musunuz?
  • ne idüğü belirsiz oyuncuları* yüksek oryantalist ve arabesk kokan sözleriyle parlatmaya çalışan, vasat altı türk kadını. kendisine acil şifalar diliyorum.
  • eleştiri kaldıramayan, her yazdığında tanım yaptığını ileri süren ama aslında kendisi çoğu zaman tanım yapmayan, insanları kendisi gibi sanıp aşağılayan varoş birisidir. ayrıca masterchef hayranıdır, bir çok entrysini görebilirsiniz bu saçma program hakkında tanım barındırmayan. programı eleştirirseniz muhtemelen durduk yere bahane bulup özelden hakaretler edecektir. :)
    benim gibi siz de muhattap olmazsanız kurtulabilirsiniz bu varoş kadından..
  • hekimoglu dizisi icin bana "sikik" diyen. kendisiyle tanismak istiyorum. hakareti yuzunden dava asamasında illa tanisacagiz zaten...
  • donmesini istedigim yazar, nereye kayboldun be ya :(
  • bu yaşına gelmiş hala "dinazor" yazan yazar. öyke sertel'le"dinozor" diye dalga geçmeden önce kendi eksikliklerine bakman lazım belki.
hesabın var mı? giriş yap