şükela:  tümü | bugün
  • hepimizin bildiği gibi facebook, twitter, instagram gibi internet sitelerindeki hesapları kapatmak tek bir tuşla sağlanabilmektedir. ancak wowturkey sitesi hesabımın silinmesinin kişisel verilerin korunması kanununa aykırı olduğu halde mümkün olmadığını beyan etmektedir. 12 sene önce adım soyadımla üye olmak gibi bir hataya düştüm ve henüz reşit bile olmamışken yaptığım paylaşımları ve üyeliğimi bir türlü sildiremedim. üstüne üstlük profesyonellikten uzak bir dille üyelik iptalinin olmadığını sitelerinde yazmışlar.

sevgili üyelerimiz,
    sitemizde "üyelik iptali" diye bir seçenek bulunmamaktadır, bu yüzden lütfen boşuna üyelik iptali istemeyiniz. sitede mesajlarınızı yayınlamak zorunda olmadığımız gibi, sizin canınız isteyince yazdıklarınızı silmek zorunda da değiliz. kimse oturup tek tek sizin mesajları silmekle uğraşamaz.
    sunucularımıza gönderilen mesajlarınız, (aynen gönderdiğiniz epostalar gibi) artık sizin malınız değildir.
    giderken mesajlarınızı da alıp gidemezsiniz.
    siteye mesaj yazmak, üye olmak zorunlu değildir, kimseyi zorla üye yapmıyoruz, zorla burada da tutmuyoruz, zorla mesaj yazdırmıyoruz. siteye girip girmemek tümüyle sizin elinizde. siteden ayrılmak isterseniz, bunu hiç kimseye bildirmenize gerek yok, bir daha hiç mesaj yazmamanız yeterli olacaktır.
    görsel
    kaynak
    internette unutulma hakkı, ilk olarak 2014 yılında avrupa birliği adalet divanı’nın verdiği karar ile hayatımıza girmiştir. bahsi geçen karara göre; kişiler, google, yandex ve bing gibi arama motorlarında kendileriyle ilgili sonuçların kaldırılmasını talep etme hakkına sahiptir. kişinin ‘yeni bir başlangıç’ yapmasına yardımcı olmak, hayatına devam etmesinde karşısına çıkan engelleri ortadan kaldırmak açısından unutulma hakkı büyük öneme sahiptir.

gelen mesajlar üzerine edit: sikayetvar ve cimer'e de yazdım cevap gelince editlerim.
  • eğer uğraşmak isterseniz öncelikle noterden bir ihtar gönderin, aksi taktirde dava açacağınızı belirtin. dava sonucu seve seve sileceklerdir, tazminat alıp alamayacağınızla ilgili de bir avukatla görüşün.
  • bu site kadar arkaik bir oluşum gördüğümü hatırlamıyorum. işbilmezler tarafından yönetilen, içerikleri ve meydanın boş olduğu dönemlerde ortaya çıkmasından dolayı zamanında hit kazanmasindan dolayı günümüzde hala 90lardan kalma temasıyla hayatını sürdüren bir site.

hükümet karşıtı bir yorum yaptığınızda anında şutlanırsınız. şanslıysanız sadece o mesajınız silinir.
  • kvkk kapsaminda noterden ihtar gonderin, aglayarak ozur dilerken bir yandan "tek tek" silerler mesajlarinizi.

geri zekali sitenin geri zekali yoneticilerinin rezaleti.
  • sunucusu amerika birleşik devletlerine kayıtlı olan bir sitenin kullanıcısına yaşattığı mağduriyet.
    türk mahkemelerinden ve cimerden bir sonuç çıkmaz.
    siteye üye olup " şikayet kutusu " başlığını aratın. mahkemeye vereceğinizi beyan edin yine de silinmez.
  • ilgili sayfalara mahkemeyle erişim yasağı sonrası ite ite kaldırılacaktır. hukuk yolu uzun derseniz de anarşi her daim bir çözümdür iki troll yorum beş troll başlık. zaten atarlar siteden.