şükela:  tümü | bugün
 • sevgili ekşi sözlük yazarları.
  wowturkey'i bileniniz bilir, projeler, yatırımlar vs ile ilgili haber ve fotoğrafların paylaşıldığı bir forum sitesi.
  yıllardır da girer ara ara bakarım. takip edeni çok olan bir site.

  ancak bir sorun var. o da şu ki, sitede en ufak eleştiri cezalandırılıyor ve mesaj yayınlanmıyor. hatta yazdığınız her giriden sonra bir uyarı çıkıyor. mesajın kontol edildikten sonra yayın yayınlanmayacağına karar verileceğini söylüyor. istediklerini yayınlıyorlar istemediklerini yayınlamıyorlar.
  akp'nin facebook hesabına yazsanız sorun etmeyecekleri eleştiri içerikli bir yazıyı burdaki andavallar yayınlamamakla kalmıyor üzerine bir de siteden uzaklaştırma cezası veriyorlar. cezaya bak :) tam çoluk çocuk sitesi. bi dolu troll akşama kadar iktidar yalakalığı yapıyor. kraldan çok kralcılar üstelik.

  ve bu amatörlüğe ve taraflı yaklaşıma rağmen, site çok ciddi takip ediliyor. niye ? çünkü alternatifi yok. herifin biri kurmuş forumu, kullanıcılar foto atıyor adam kazanıyor. benim anlamadığım kısımda tam olarak burası. niye alternatifi yok ?

  genç bilgisayarcılar. bu işten size sağlam ekmek çıkar demedi demeyin. fikir benden. değerlendirilmesi sizden. demedi demeyin. geç kalmayın..

  ha bu arada bu salak siteden kurtulmak adına kurduğunuz siteyi güncel tutmak için bulunduğum şehirden bol bol foto atarım :)
 • skyscrapercity'nin alternatif olarak gösterildiği site. skyscrapercity wowturkey alternatifi değil arkadaşlar. wowturkey kadar güncel ve yerel değil. skyscraper'dan batmanı veya rizeyi takip etmeniz mümkün değil. bir kaç il için takip edilebilir.
 • hayretlere düşürendir. wowturkey başlığında yüzlerce kişi sayıp sövmüş bu adamlara bi allahın kulu da bu iş neden bunların tekelinde dememiş. ilginç.
  (bkz: wowturkey)