şükela:  tümü | bugün
  • katheryn winnick, iko uwais, li jun li, celia au, lawrence kao gibi isimlerin başrolünde olduğu netflix dizisi.
  • netflix dizisi falan ama bol aksiyon ve dövüş sahneli trailer'ı enteresan görünüyor. 8 ağustos'ta yayınlanacakmış...

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=3txqmq967py)

1:14'te summer glau görünüyor ayrıca... kendisini çok seviyorum. ayrıca iko uwais ve mark dacascos da mevcut...
  • only the strong filmiyle çocukluğumun kahramanlarından olan marc dakaskos 'u bünyesinde bulunduran netflix dizisi. kendisini uzun yıllar görmememize rağmen john wick 3 filmiyle güzel bir dönüş yapmıştı, bu dizi de güzele benziyor umarım böyle süper bir kadro varken bizi üzmezler. ayrıca tam vurdu kırdı izleyeceğiz derken netflix netflixliğini yine yapmış ve fragmana bile öpüşen kadınları koymuş. neyse en azından bu sefer vikings dizisinin yıldızı katheryn winnick öpüşüyor
  • hakan muhafız çin seferi
    (trailerdan anladığım :) )
  • dövüş sahneleri ve grafikleri saçma sapan dizi.

ayrıca daha ilk bölümün ortasında öğrendim ki (bkz: cem yılmaz)ın (bkz: gora) filminde bahsettiği tahta elementi burada da mevcut. wood kelimesini orman olarak çevirmişler ama olsun.

ilk bölüm sonrası edit: uzun zamandır bu kadar dandik dizi izlememiştim. izlemeyin, izlettirmeyin.
  • güzel bir aksiyon dizisi beklerken power rangers bulduğum dizi. netflix seviyeyi epey düşürdü.
  • aylar önce aynı hikayeyi marvel süsü vererek iron fist adı altında çekmemişmiydiler la bunlar. o da berbat birşeydi bu da şimdilik vasat.

sırf katheryn winnickhatrına sabrediyorum inşallah vites yükseltirler ama öyle çok bir ümidim yok cgi ve makyajlara bakılırsa adamların bütçesi düşük ya da inanılmaz beceriksiz bir ekiple çalışıyorlar birçok sahne ben feykim ben boyayım diye bağırıyor.

tatilin hayrına 2 bölüm daha ayırıyorum inşallah ruhumu daraltmadan derdini anlatmayı başarırsın kai.
  • ilk bölümü izledim. başkada izlemeyi düşünmüyorum. saçma yani güzel değil. boşa zaman kaybı .
  • içinde iko uwais olmasından dolayı uzun süredir heyecanla beklediğim diziydi. şimdi dizi demeye dilim varmıyor. bu yeni nesil dandik aksiyon filmlerinde çoğunlukla rastlanan bir problem var: aksiyon yok! ulan iko uwais gibi inanılmaz yetenekli, silat ustası aktörü oynatıyorsun, konu olarak birşey bulamamışsın 10 yaşında çocuğun yarrak gibi diyeceği bir konu, görsel efekt beceremiyorsun e o zaman bol bol kanlı bıçaklı dövüş sahnesi koysana! yok arkadaş sanki çok şahane konusu varmış gibi saatlece mal mal diyaloglar, dövüş sahnesi yerine yarrak gibi animasyonlar. lan youtube da amatör animasyon yapan tipler daha güzel yapıyor ateş efektini. koy iko abimizi, dövüş aga sen de. adamı resmen israf etmişler.