şükela:  tümü | bugün
  • cok yakında cok meshur olucak cok farklı grup. isimlerinin acılımı world unite lucifer youth foundation, simdiye kadar dinledigim pek birseye benzemiyorlar, medyayla her türlü iletisimden kacınıyorlar, cok beklenen ilk albümlerini kendi baslarına bir kilisede kaydediyorlar. ortada bir kac tane video var ama dogru durust bir kayıt icin söz konusu albümü beklemek gerek: go tell fire to the mountain 13 haziranda cıkıyor.
    l y f, lucifer calling, concrete gold, heavy pop, hepsi dinlenesi.
  • son yayınladıkları dirt de cok acayip birsey bu arada.
    http://vimeo.com/24232854
  • son dönemlerde dinlediğim en orjinal gruplardan. şarkı sözleri çoğunlukla anlaşılmasa da bu, şarkılarının etkisini hiç bir suretle eksiltmiyor. hatta daha da enteresan bir hava kattığını söylemek mümkün.
  • şarkılarının sözleri anlaşılmıyor, anlaşılmıyor... anlaşılmıyor aq.
  • müziğin anlamını sorgulayıp, bu şekilde dünyadaki sefaleti hafifletmeyi başaramayacaklarına karar vermiş hergeleler. gerçi bunun şuradaki mektubu yazan ellery'nin kişisel kararı olduğu da söyleniyor.

mektupla dalga geçmek kolay, steven hyden falan da bunu yapmış ama ben bu çocukların kararına saygı duyuyorum ve enerjilerinin gerçekten bu dünyayı daha güzel kılacak bir şeyleri başlatabileceğine inanmayı seçiyorum.
  • gece gece 'ya ne güzel gidiyorduk amına koyayım niye dağıldınız' diye aklıma gelen grup. 1 albüm yapıp gittiler. bide dünya barışı evren enerjisi falan demişlerdi.

olum siz misiniz bu alemin devrimcisi ? müzik yapsanıza !
  • ulan harbiden ne güzel gruptu diye akıllarda kalan müzikçiler. ellery james roberts ise yoluna yine çok benzer müziklerle devam etmekte takip ediniz.