şükela:  tümü | bugün
 • böyle bir pazar olamaz. insanın kendi içinde bir tiksinme dürtüsünün olması gerekir. bunlar nasıl insanlar böyle.

  https://youtu.be/a5pvb8e2zqe

  edit: başlığı açar açmaz küfür yedik. video +18 izlemeden önce hassasiyetinizi düşünün.

  edit 2: arkadaşlar virüs yarasa kaynaklı ve virüsün kaynağının bu pazar olduğu düşünülüyor. zaten pazardaki tüm hayvanlar toplatıldı ve imha edildi. pazar komple temizlendi çin hükümeti tarafından.

  pazarın kapatılması

  edit 3: alamanlar, sevgili kardeşlerim. videodaki yerin endonezya olduğu iddiaları var ama kanıt olarak gösterdiğiniz videonun bu videodaki yer ile alakası yok. aramızda gerçekten gizli çinliler olabilir. yani bu kadar zorlamanın bir açıklaması yok. diyelim ki video wuhan değil, e yavrum evladım çinliler zaten bu hayvanları katır kutur yiyor. wuhandaki pazarın içeriğine bakarsanız buradan farksız olduğunu görürsünüz ama videodaki yer şimdilik wuhan diye paylaşılmış yabancı kaynaklarda. neyse uzatmayalım çinli kızın yediği kırkayakı da izleyebilirsiniz, profilimde mevcut. takip etmeyi unıtmayalım, ilginç ve enteresan bilgiler paylaşıyorum. şaka şaka öptüm, kib, bye
 • pazarcının biri sağ elindeki baltayla sol kolunu kesip satsa, satın alıp yiyecek mideye sahip insanların bulunduğu videodur. izlemeden önce bunu düşünüp ona göre açın linki.

  bu nasıl bir kültürdür diye düşündürür.
 • adamlar dünyaya iğrençlik için doğmuş dediğim pazar.
 • "havuzbaşı pozu veren yarasa."
 • "kaç yuan ulan bir yarasa."
 • bu yokluk mu ? yoksa kültür mü ? bunları tüketmeye devam ediyorlar yani virüs çıkagelmeden önce gayet sağlıklı yaşadıklarına mı inanmamız lazım ? bu insanlar fare, yılan, köpek, yarasa (bu hayvanların bir kısmı inanılmaz derecede çok virüse sahip) nasıl yiyip hayatta kalabildiler ? bilen birisi varsa yeşillendirebilir mi ?
 • video kalitesinden çok eski görüntüler olduğu belli olan pazardır.

  gençler, uzakdoğu bu yiyecekleri birkaç aydır tüketmiyor belki asırlardır bu yiyecekleri tüketiyorlar. tamam yedikleri şeyler iğrenç ama virüsle birebir bağlantısı falan yok. öyle olsaydı uzakdoğu ırkı sürekli bu virüslerle cebelleşip yok olurdu, öyle 50 kişi değil her yıl milyonlarca insan ölürdü.

  bu virüs olayının altında çok daha büyük işler var. gece gece komplo teorilerimle sizi sıkmak istemiyorum.
 • birazdan bir şeyler atıştırmayı düşünüyordum ki bu pazarın başlığını gördüm ve meraklanarak videoya baktım.

  hassas olanlar gerçekten bakmasın. allah'tan görüntü çok kötü kalitede çekilmiş.

  tanım: acilen kapatılması gereken pazar. gerçi bana kalsa çin mutfağını genel olarak kapatmak lazım. ya da eti yasaklamak lazım bunlara. vejeteryan menüleri lezzetli oluyor.
 • o kediyi o kafesten çıkardı, diğer elinde sopa vardı büyük olasılıkla sopayla kafasına vurarak öldürecek. ulan biz de türkiye'de kediyi tekmeleyenleri linç ediyoruz. biz baya baya iyi bir milletiz lan!
 • yumurtaya can veren tengrim...
  buradan sadece corona'nin cikmasi mucize. gece gece midemi ayaga kaldirmis videodur.