şükela:  tümü | bugün
 • wwf'in turkiye temsilcisi. dhkv tarafindan kuruldular.
  http://www.wwf.org.tr/

  web sayfalarında turkiye'deki turler hakkinda inanilmaz yogun ve ayrintili bilgi alabileceginiz bir flash siteyi de barindiran vakif.
  (bkz: turkiye nin onemli dogal yasam alanlari)
 • national geographic kanalında, yağmur ormanlarında kalan son ağaçtan yapılan masanın açık arttırması şeklinde hazırlanmış vurucu bir reklamla tanıtılan organizasyon. garanti bankası oluşumun ana sponsorudur. unilever ve eczacıbaşı gibi bazı kurumlar ise proje sponsoru olarak oluşumu desteklemektedir.
 • (bkz: suyumuza sahip çıkalım)

  küresel ısınma nın akdeniz coğrafyasını kurutmaya başlaması dolayısıyla su kullanımımıza dikkat etmemiz gerektiğini bizlere hatırlatmaya çalışan sosyal örgüt.kendi çapımda desteklemekten geri kalmayacağım kampayanın sahibi aynı zamanda. özellikle istanbul gibi altyapı sorunları hallolmamış bir şehirde yaşarken, hergün bize oksijen üreten deniz çayırlarını mahvederken, hergün vapurun kıçında "ah istanbul" diyip sigaramızı balıklara yem olsun diye atarken bir an olsun durup düşünmemizi sağlayan kampanyanın sahibi örgüttür ayrıca.

  kendini edip zanneden edit:denize atılan izmaritin tek başına 3metreküp suyu kullanılamaz hale getirdiğini biliyor muydunuz?
 • (bkz: haluk hogan)
 • "bir deniz kaplumbağası evlat edinin" başlığıyla yok olmak üzere olan deniz kaplumbağalarını kurtarmaya çalışan vakıf. aşağıdaki adresden ister havale, ister kredi kartıyla 10 ytl karşılığında bir deniz kaplumbağası evlat edinebiliyorsunuz.

  http://www.wwf.org.tr/…z-kaplumbagasi-evlat-edinin/
 • çok yaşasın yunuslar kampanyası yapıp yunus parklarının kapatılması için imza toplayan vakıf. bir de iklim değişikliğine karşı mücadele için 15 ekim'de suada'da nil karaibrahimgil konseri düzenleyeceklermiş.
  buraya kadar herşey çok güzel, şahane. ama bu konserin biletleri bugün grupanya'da satışta, e bu grupanya denen sitede yaklaşık bir ay önce yunus parkı biletleri satılıyordu? wwf, yunus parkı satışıyla kendi logonun yanyana gelmesinden hiç mi rahatsız olmuyorsun?
  http://imgur.com/arzrw.jpg
 • wwf almanya'ya gore yapacaklari cok, duzeltiyorum, "cooook" i$leri oldugundan destek olmak, uye olmaktan kacmamak gerekir. ayda 5 lira gibi minnacik paralarla buyuk destek olabilirsiniz kendilerine..
 • yeni kampanyası için (bkz: türkiye'nin canı)
 • ekolojik ayak izimizi hesaplayan vakıf.

  www.ekolojikayakizim.org adresinden dünyadaki ekolojik ayak izimizi hesaplayıp, dünyamızı daha yaşanabilir hale getirmek için öneriler alabiliyoruz. çünkü, 1 tane dünya var.

  ayrıca http://www.wwf.org.tr/bagisyap/uyeol.php adresinden wwf'e bağış yapılabilir.
 • info'larına attığım kafası karışmış bir soru mailini kaale almamış vakıf, dernek, şube vs.