• pruzmani kullanıcı adı ile reklam yapmadığına inandırmaya çalışan yazar reklamı. (bir sokulta okuyun lütfen.)
  • kendi adıyla evrensel bir şeyler kurmanın osmanlı devleti ile bittiğini sanıyordum.
  • reklamı bari düzgün yapmayı becerseydiniz, şimdi ilk sen attın e tamam? bekle diğer arkadaşın da 1 saat sonra yada ne bileyim yarım saat sonra atsın, dangalaklar!
  • ekşi sözlük ne sikindirik bir yer oldu ya.
  • yeni nesil ponzi sanırım.

kullanım koşullarını ve gizlilik politikasını okur okumaz anladım. soru sorup cevaplayarak para kazanıyorsun, yersen...
  • maaşımı dolar bazında isterim.
  • ahmet kim amk
  • 2009 yılının formatını 2018'de denemişler. yazık bir de oturup kodlamışlar. yatırım falan yapmışlar. vakit harcamışlar.

saçmalık.
  • düşük bütçeli bir tanıtım ekibine sahiptir.
  • daha dün başlıklarda reklam izleyerek para kazanma uygulaması ve kesinlikle reklam amaçlı başlık açmadığını iddia eden arkadaş vardı. o zamanda buna ponzi ve tosun limited denildi, şimdi de deniliyor. madem böyle reklam heveslisiniz, ödersiniz ekşiye parayı ve reklamınız burada küfür ve tepki çekmez. yoksa böyle zaten antipati topluyorsunuz. kimsenin bu devirde bedava para vermediğini biliyoruz, nitekim kurallarınızı okuyunca da nasıl bir iş döndüğü anlaşılıyor.
hesabın var mı? giriş yap