şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gün geçmiyor ki bir hizmet daha dijitalleşmesin.

  http://www.haberturk.com/…hat-tasin-1715163-ekonomi

  internet üzerinden nakliyat siparişi verme imkanı veren, armut.com çıkışlı girişim.

  evin detaylarına göre anında fiyat çıkartması güzelmiş. çok pahalı değilse, kamyoncu abilerle uğraşmaya iyi bir alternatif olabilir.
 • taşınma hizmeti alabileceğiniz güzel bir site. nereden nereye taşınacağınızı belirttikten sonra sizden baya detaylı bilgiler istiyor. bu bilgilere göre de dinamik olarak isabetli bir fiyat hesaplaması yapıyor, herşey şeffaf ve ne ödeyeceğinizi taşınmadan önce biliyorsunuz. kredi kartıyla ödeme imkanı sağlamaları oldukça güzel.

  https://rahattasin.com/
 • guvenilirlik ve is disiplini konusunda fikre ihtiyacim var. deneyimleyenler yazabilirse ne guzel olur. fiyatlar uygun ama esyalari toplayip kacmazlar mi ki acaba.
 • daha önce defalarca ev değiştirdim fakat eşin dostun yardımıyla bir şekilde halletmiştim. son ayrıldığım evde çok uzun süre kaldığımdan eşyalar oldukça fazlalaşmıştı ve yaz aylarında eş dost etrafta yoktu. bu yüzden ilk kez profesyonel nakliye hizmeti alacağım için biraz endişeliydim. sözlükteki başlıkları okuyunca da iyice strese girdim, yok taşınma esnasında ekstra ücret talep eden firmalar, yok eşyaları kırıp dökenler..

  neyse sonra bu siteyi keşfettim ve bir ücret hesaplama yaptım, piyasaya göre uygun bir ücret çıkardılar. sonra bir beyefendi arayarak detaylı bilgi verdi, eşyaların fotoğraflarını göndermemi istedi ve kabul ettiğim takdirde kredi kartımdan provizyon çekileceğini ve ödemenin nakliye bitiminde gerçekleşeceğini söyledi. whatsapp üzerinden armut.com hesabıma kredi kartı bilgilerimi girebileceğim bir link geldi ve rezervasyon tamamlanmış oldu. kısa bir süre sonra nakliye firmasından irtibat kişisinin bilgileri ulaştı ve kendisiyle de teyitleştik. normalde ücrete dahil olmayan birkaç hizmeti de kendileri hediye ettiler sağolsunlar. çalıştıkları nakliye firmaları (en azından bana gelenler) iyi referanslara sahip ve gerçekten işini düzgün yapan kişiler. hiçbir şeyden şikayet etmeden işlerini yaptılar ve herhangi bir para mevzusu açmadan ve mobilyalara ufak tefek çizikler dışında zarar vermeden işi layıkıyla yaptılar. benim için çok stresli bir süreci böylece kolayca atlattım, tavsiye ederim.