şükela:  tümü | bugün
  • syfy'ın onay verdiği doğaüstü western dizisi. beau smith'in aynı adlı çizgi romanından uyarlanacak.
  • supernatural izleyen bunu da izler... çizgi roman tadında, yeni bir konu yok ama bu tarz dizilerin az olmasından sebep gideri var diyelim... earp ve ailesi tabi ki tüm o yaratıklarla uğraşabilecek özel yegane ailedir. wyonnada malum seçilmiş kişi, kardeşi araştırmacı ve ikisi de hatun... supernatural tadında, o yolda ilerleyen dizi... supernaturalın 10 sezondan fazla oynadığını düşünürsek bunun da devam edebileceğini düşünebiliriz.
  • güzel bir urban fantasy dizisi olabilir umuduyla başladım. supernatural'in ilk iki sezonu kıvamında bir şeyler bekliyordum. ama supernatural'in son sezonlarında pembe diziye dönüşmüş halinden daha anlamsız bir şeyle karşılaştım.

ana karakteri "cool" göstereceğiz diye, "manchild", "you could do better" gibi aptalca feminist tripleri sıkıştırmışlar.

nerde terminator 2'de sarah connor'un ağır abi imajı, nerde burda her şeyi bildiğini sanan hiçbir şey bilmeyen ergen klişeleri...
  • (bkz: izlenmez diyon he mi hacı)

izlemeye başlayıp , hic de oyle anlamsız olmayan dramatik bir akısta giden bilim kurgu sosuz bulanmış dizidir.
  • konusu pek alakalı olmasa da the lost girl'ü andıran eğlencelik bir dizi. ilk sezonu biraz daha iyiydi.