• tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis. sen x geliyor diye gitmezsin. x senin gitmedigin ortamda cilginlar gibi eglenir. sen de aksam 10 da yatar uyursun.olay budur.
  • offspring geliyor diye rock'n coke a gitmemek.
  • bilinmeyenler arasindaki ceki$meyi gosterir.
  • - ders baslayacak, gelmiyor musun?
    - gelmiyorum.
    - niye lan?
    - x gelecek oglum o ders bana, hocayla papaz olduk.
    - tamam.
  • ersun yanal 'ın 2004-2005 sezonu boyunca yaptığıdır. ali sami yen stadı'na ve galatasaray'ın deplasman maçlarına x* yüzünden gitmemiştir..
  • x'le x olmaktır. y'liğin bizde kalmasında fayda vardır.
  • kendi mutluluk ve ic huzurunu optimuma getirmek icin yapilan cok da mantikli bir harekettir. oyle yasama sevinci somurucu, pozitif enerji emici insanlar vardir ki hayatta, onlar geldigi takdirde neresi olsa cekilmez olur. ben kendimden odun vermiyim diye gidip sinirimi bozucagima , bir de egleniyor iyi vakit geciriyor taklidi yapacagima , "aman dertsiz basim" der otururum evimde , yalnizligimda huzuru bulurum. cunku oyle x'ler vardir ki gormezden gelemezsiniz, ortamda biraktiklari gorunmez iz bile sizde en yakindaki sert yuzeye okkali bir kafa atacak kadar ofke uyandirabilir.
  • sevmediğiniz bir insan sizi dışarı çağırdığında, "ya şimdi x gelicek gelemem" cevabı; hatta o x ide, sizi çağıran kişinin sevmemesi sizi gitme zorunluluğundan kurtarabilir.
  • x'in aslinda ne kadar çok umursandigini gosterir.

edit: bi dakka yaw x derken..yoksa?!
hesabın var mı? giriş yap