şükela:  tümü | bugün
  • şampiyonlar ligini hesaba katmadan, haftasonu ve pazartesi içmeye ara vermeden iyi bir tempo yakaladığımdan ve bu tempoya haftasına kalmaz siki tutacağımdan, bugün eve elim kolum boş geldim. evde ne varsa ona hallenecektim, dolaptan çıka çıka bu alevli kalpli şişelenmiş günah gibi duran love drink çıktı. son kullanma tarihine baktım; içilebilirdi. artık yalnız yaşıyoruz biraz daha dikkat etmek lazım bu tarihlere, durduk yere kepirdemeye gerek yok.

maç izlerken içtim bu sıvı günahı. tadı gerçekten rezaletti, ama diğer opsiyon olan papatya çayını da çekecek durumum yoktu. kana karıştıkça bir şenlendim, şenlendikçe ayağımla tempo tuttum. zehirlendikten sonra son dansımı mı yapıyordum tropik kuşlar gibi? mecidiyeköy merkez'de into the wild yaşıyoruz amanaski, neyse bozuk değilmiş. bugün de ölmedik yine, şimdi balkona çıkıp güzel bir müzik eşliğinde üstümdekileri çıkarmamak için ayağımı masaya bağladım. kana karıştı lan iksir, aşk kuşu gibi kanat çırpıyorum boş evde. lanet olsun bir daha kırmızıdan başka bir şey içene, yeni içki deneyene.

neyse sakinleşir gibi oldum biraz, iyi ki sabah içip gitmemişim işe. horoz gibi kanat çırpmakla koşmak arası figürler sergilemek istemezdim.
  • köşedeki gazetecide görerek aldığım ve iş yerinde içtiğim gazlı içecek. güzel bir tanım verilmiş, gerçekten de perebron öksürük şurubuyla kızılay sodası'nın karışımı gibi. ama işyerinde içilmesini önermiyorum, fazla kıpırdak bir yapıya kavuşuyor insan. böyle kanın fıkır fıkır oluyor, gözler fel fecir okuyor, hani zaten işi asma eğilimindeysen iyice zıvanadan çıkartıyor. haftasonu cuma akşamı içmeli, bakalım o zaman ne olacak?
  • muskat ve guta kola da koysalarmış organik ekstazi olacakmış
  • (bkz: ixir)
  • a101'den 1.70 kuruşa aldığım içecektir. tadı hoş... yazın alkol almadığınız dönemlerde tüketilebilir... ama fazlası zarar. aman dikkat.

edit: ayrıca içersindeki "ginseng, ginkgo, guarana" isimli 3g kapasitesindeki ek materyaller sayesinde uykusuz final gecelerinde üniversiteli ağbilere yardımcı olabilecek bir şey olduğunu farkettim.
  • 1.70 kuruşa alınıyorsa, 1 liraya 58 tane alacağım içecektir. sadece kutularını satsam hurdacıya kara geçerim. iyi bir gelir modeli oluşturur.

ama büyük ihtimalle hayallerim "su 0.50 kuruş" yazan esnaflarla aynı kafayı yaşayan birisinin beyanına bağlı.
  • (bkz: xir gökdeniz)
  • x ir love drink süper içecek, diğerleri gibi öksürük şurubu kokmuyor, ağızda kötü tat bırakmıyor.
    şu sıralar a101 lerde 1 tl ye satılıyor.
  • kolombiya'da satılıyor olduğunu kolombiyalı bir arkadaşımın gym temalı instagram resimlerinde görerek dumura uğradığım *enerji içeceği.
  • bir ara ankara'da tenedos cafe ekibinin açtığı mekandı. kapandı sanırım sonra, bilemiyorum şimdi.