şükela:  tümü | bugün
 • sophie turner'ın rol alacağı ve 2 kasım 2018'de vizyona girecek olan x-men filmi. 90'larda geçecek ve apocalypse'in ardından ana serinin yeni halkası olacak deniyor.

  http://www.bakiniz.com/…-men-filmi-vizyona-girecek/

  edit: vizyon tarihi 14 şubat 2019'a kaydı.
  edit2: 7 haziran 2019.
 • merakla beklenen film. özellikle son x-men üçlemesinin devamını anlatması epey ilgi çekici.
 • 2 kasım 2018 de vizyona girecek yeni üçlemenin devam filmi. kadrosu jennifer antipatiği dışında yine şükela, james mcavoy var bir kere o yeter. arşivime katmak için şimdiden çok heyecanlıyım. fakat gambit yine yok arkadaş! la bu mutant size ne etti? her x filmine wolverine'i dahil edeceğinize, bir kere de gambit'i görelim artık!
 • allah'ını seven üzerime gambit atsın.

  yeter artık, bu karakteri kaç fimdir şu kadroya dahil edemeyenlere yazıklar olsun.

  2018'de çıkacak x-men filmi.
 • peki ya hugh başkanı da görecek miyiz dedirten bir ümit.
  bi tur daha be reyiz!
 • hugh jackman bu yıl bir milyon kez "wolverine'i bıraktım," demesine rağmen halen gelip "hugh'u görecek miyiz?" yazanlar var. hayır, görmeyeceğiz. hugh kariyerine hangi blockbuster'la devam eder bilinmez ama x-men'i de, wolvie'yi de bıraktı adam. rol başkasına verilecek mi? evet, ileride birisine verilecek ama bu, tom hardy olmayacak. çünkü gitti, venom'u seçti (uzaktan bu tercih kötü görünüyor). peki wolvie'yi dark phoenix'te görecek miyiz? sanmıyorum.

  peki film heyecanlandırıyor mu? tabii ki hayır. genelde dandik filmlerden oluşan bu seri (ilk iki film iyi, sonrası kötü, prequel üçlemesinin ilki iyi, ikincisi fena değil) nadasa bırakılmalıydı. hemen 2 yıl aradan sonra gene devam ettirilmemeliydi. çünkü özellikle apocalypse'la dibi buldu seri. şimdi gene aynı karakterlerle, gene 10 yıl ileri sararak, üstelik deneyimsiz bir yönetmenin yönetmenliğinde devam ettiriliyor. şahsen lawrence, fassy, mcavoy'un teklifleri tekrar kabul etmeleri üzmüştü. o değil de böyle 10 yıl ileri sarıyorsunuz da karakterler neden prequel üçlemesinin ilkindekinden farklı değiller? gerçi serinin tek sorunu bu değil. yüksek ihtimalle bu dark phoenix de formüllerden ibaret olacak. magneto gene kötü tarafa geçecek, gerzek xavier, "eric sen iyi birisin" deyip duracak, magneto finalde iyilerin safına dönecek, araya bir tane quicksilver sahnesi sokuşturulacak, kötü karakter gene etkisiz olacak vs. 17 yıldır aynı formüller. güzelim magneto'yu bile dandikleştirdiler. çekilmemeliydi. oyuncular kontratları bitince bu seriden uzaklaşmalıydılar.
 • wolverine'den bıkkınık geldi abi uymuyo be anlayın artık.
  koskoca (bkz: x-men) efsanesini lise mantığına oturtup yok efendim 1. sınıf talabe bunlar deyip rezil ettiğiniz yetmiyor hala bir çaba hala bir ekmek kapısı beklentisi.
  kardeşim x-men yapımcılarına lafım size denilecek tek laf var o da (bkz: re-make).
 • 80ler dizisine çevirdiler aq franchiseını
 • hugh jackman'i goremeyecegimiz bir x-men filmi.

  isminden oturu jean grey'i konu alacak bir film olacagini dusunuyorum, zira apocalypse'in sonlarinda da bu yonde bir easter egg mevcut idi.

  edit: fragmani izledikten sonra dusundum de, hugh jackman'in olmamasi daha iyi olmus. zira sophie turner gibi bir afete ragmen sinemada izlemeyecegime karar verdim.
 • days of future past'de sentineller anamızı sikiyor diye wolverine'i 70lere gönderdiydin. bari arada, bi günümüz veya gelecek filmi yapsaydınız da nasıl sikti sentineller göreydik. sonra yine dönersin oldies but goldies moduna. ayrıca, famke janssen gibi cougar dururken, sophie turner ne aq.