*

şükela:  tümü | bugün
  • en güzel x-men çizgi filmidir. wolverine nin boy takıntısı, gambit in fransız aksanı, cyclops un örnek öğrenci tripleri, rogue un sıkılıp sıkılıp milleti ense tokat dövmesi... çocukluğu fox kidsle geçen birisi olarak benim için yeri çok ayrıdır.
  • 5 sezon 76 bölümdür.spider-man the animated series ile birlikte tüm zamanların en iyi çizgi dizisidir. apocalypse,cable ve bishop'lı bölümleri muhteşemdir.
  • atari ve hagi'den sonra çocuklugumun en güzel 3. yönüydü.
    şimdi yayılanmayan bölümlerini de izlemek için 5 sezonunu indirdim bazı yerlerde ağlayasım geliyor izlerken.
  • çocukken hep yayınlanan bölümün bitişine yakın denk gelip üzüldüğüm dizi. tabi o zamanlar çocukluk işte hangi gün hangi saat yayınlanıyor diye takip etmek de gelmiyor insanın aklına...
  • çok güzel göndermeler olduğunu 10 yıl sonra izleyince anlamış bulundum.beast hapiste hayvan çiftliği'ni okuyor alsjdakdja süper yav.

çizgi roman okumak gibi bu seriyi izlemek.
  • geçenlerde aklıma düştü ve internette mini bir aramadan sonra buşdum tüm sezonları. her gece keyifle 3 ila 30 bölüm seyredip keyifleniyorum.... çizgiler çok iç açıcı olmasa da, konular güzel...