*

• en güzel x-men çizgi filmidir. wolverine nin boy takıntısı, gambit in fransız aksanı, cyclops un örnek öğrenci tripleri, rogue un sıkılıp sıkılıp milleti ense tokat dövmesi... çocukluğu fox kidsle geçen birisi olarak benim için yeri çok ayrıdır.
  • 5 sezon 76 bölümdür.spider-man the animated series ile birlikte tüm zamanların en iyi çizgi dizisidir. apocalypse,cable ve bishop'lı bölümleri muhteşemdir.
  • atari ve hagi'den sonra çocuklugumun en güzel 3. yönüydü.
    şimdi yayılanmayan bölümlerini de izlemek için 5 sezonunu indirdim bazı yerlerde ağlayasım geliyor izlerken.
  • çocukken hep yayınlanan bölümün bitişine yakın denk gelip üzüldüğüm dizi. tabi o zamanlar çocukluk işte hangi gün hangi saat yayınlanıyor diye takip etmek de gelmiyor insanın aklına...
  • çok güzel göndermeler olduğunu 10 yıl sonra izleyince anlamış bulundum.beast hapiste hayvan çiftliği'ni okuyor alsjdakdja süper yav.

çizgi roman okumak gibi bu seriyi izlemek.
  • çok güzel bir çizgi dizi, ne varsa doksanlarda varmış diye insan söylenmeden edemiyor ayrıca, rogue'un çok tatlı bir ses tonu olan kadın tarafından seslendirildiğini de eklemek istiyorum, zaten rogue başlı başına güzellik.
  • (bkz: avengers infinity war) denilen berbat filmi çekenlerin oturup baştan sona izlemesi ve zaman yolculuğu konusu ne kadar güzel işlenebilirmiş öğrenmesi gereken seridir.
  • açılış jeneriğinin "yapılmış en iyi jenerikler" listesinde ilk 10 gireceği harika çizgi film.

her karakterin ayrı ayrı tanıtılması ve her birine ayrı bir font ve görsel ile tanıtmaları üstelik bunu bir dakikaya sığdırmaları muazzam. müziğine değinmedim bile. aklımda geldikçe dinlerim o derece güzeldir.
  • güzel çizgi filmdir tavsiye edilir.
  • vaktiyle show tv'de yayinlanirken hastasi olmustum ve cizgi roman serisini almaya baslamistim. yasadigim ilce cok kırsal bir yerdi ve cizgi romani bulmak cok zordu. yayinlayan firmaya mektup gondermistim (o senelerde mektup vardi), yazdigim yazi bir sonraki ayın okur kosesinde yayinlanmisti. bir ortaokul cocugu icin cok mutluluk verici bir olaydi.

daha sonralari ne oldu bilmiyorum ama cizgi roman bir daha cikmadiydi.
hesabın var mı? giriş yap