• çok sağlam bir sistem isteyen simülator.

grafikler o kadar iyi ki fsx yanında halt etmiş.tüm detaylar düşünülmüş eklentilere gerek kalmadan çoğu şey dizayn edilmiş.
  • x-plane 10'e göre optimizasyonu çok daha iyi olan uçuş simülatörü.
  • f710 gamepad in deafult ayarları olmayan şeydir.hayrına bi ayar koyaydınız beynim yandı tek tek tuşları ayarlamakla.

ki yapamadım zaten
  • rakipleri olan p3d ve fsx den grafiksel olarak ve stabilite bakımından kat ve kat üstün olan, 64 bit uçuş similasyonu.çeşitli pluginlerle ve scenerylerle gerçeğe çok yakın uçuş deneyimi alabilirsiniz.ayrıca ivao ve vatsim gibi platformlarla sanal havacılık işine girerek realizmi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
  • eklentiler çıktığında daha da öne çıkacak olan uçuş simülatörü.

prepar3d v4'de 64 bit dışında pek bir değişiklik olmadığı için hayal kırıklığı oluşturmuştur. prepar3d bilindiği üzere fligt simulator x'in kodları alınarak geliştirildi ve hala geliştirilmeye devam edilse bile x-plane 11 daha yeni ve daha iyi özelliklere sahip bir yazılım.
  • boeing 737-800 ile uçarken gerçekle alakası olmayan saçmalıklarla dolu "oyun".

- level change ile tırmanırken hızı 20kt çekince fpm 9999 oluyor.

- ils sırasında dual autopilot engage olmuyor, sadece single channel.

- landing gear, flap, speedbrake vs performans tepkileri gerçek uçaktan çok uzak.

- payload 0, yakıt minimum, hava isa koşulları ama uçak fl300 üzeri sürünüyor.

- speed tape üzerinde vmo/mmo yok, dolayısıyla clicker diye birşey yok.

- n1 limit yok.

- 95-96 n1 üzeri egt 900 üzeri oluyor.
  • logitech joystick kullanıyorum ama hassasiyeti çok fazla . ayarlayamadığım için oyundan sıkılmak üzereyim . bilen,fikri olan birisi beni yeşillendirirse çok sevinirim .
  • steam'de buna vereceğiniz paraya gidin fsx'e aerosofttan airbus falan alın. yazık.
  • p3d'ye tonlarca ek paket yüklemekle uğraşmak yerine -kaldı ki p3d daha eski bir oyun motoruna sahip- kısa yoldan x-plane 11 edinmeyi tavsiye ediyorum. her iki simulatörü de deneyimlemiş biri olarak benim gözümde x-plane gelecek, p3d geçmiştir. gerçekçilik konularına girenler olmuş. xp11 737 default uçağına zibomod yüklüyorsunuz bütün sorunlar çözülüyor. üstelik dünya para ile satın alınan p3d kaplama paketinin x-plane 11 de aynı işlevi gören modeli "ortho4xp" adıyla ücretsiz kullanılabilir. yükleme sürelerinin ve in-game world kıyasının yapılamayacağını düşünüyorum. oyum senindir xp11.

dib nod: uçuş simulatorü konusunda yardıma ihtiyacı olanlar bir yeşil uzağınızdayım.
  • (bkz: #83294786)
hesabın var mı? giriş yap