şükela:  tümü | bugün
  • sonundaaa bulundu sevgili sözlükçüler. sadece türkçe nostalji şarkılar çalan ilaç gibi, böyle güneş gibi ne bileyim çikolata gibi, hızır gibi imdada yetişen radyo bulundu. allaam çok mutluyum. günümüz şarkılarından nefret edenler için kendisi 88.2 frekansında ikamet etmektedir.

dinleyin, demet akalın'dan, serdar ortaç'tan kurtulun^^

kıız unutmuşum editi : ankara'da 88.2'de.
  • 70'ler, 80'ler ve 90'larin sarkilarini calan canimin ici radyo. yakin zamanda gunun belli saatlerinde yabanci parcalara da yer vereceklermis. cocukluguma dondum ya. var olsunlar!
  • hangi ilde 88.20 fm frekansından yayın yaptığı bilinmeyen radyo. veyahut ankara'da hangi frekanstan yayın yaptığı bilinmeyen radyo da diyebiliriz.

edit büdüt: kısmetse olur'a teşekkür ederek ankara'da olduğunu öğrendiğim ve sevindiğim radyo diyebilirmişiz *
  • ankara'da 88.2 frekansinda yayin yapan test asamasindaki radyo. dinyelim, dinlettirelim ki ulke capina yayilabilsinler.
  • istanbul merkezli olan ama ankara da yayın yapan bir radyo. telefonları 0212 alan koduyla başlıyor. ne alaka hem ankara dan yayın yap, hem istanbul da olsun yayın istasyonun.

ama çok güzel şarkılar vardır, dinleyin.
  • bugün itibariyle test yayınını bitirmişler ve yayın hayatlarına başlamışlar.

dj arkadaş heyecanlı olduğunu, bir haftadır sosyal medyayı; twetter, facebook ve ekşi sözlüğü takip ettiğini söylemiş x radyo ile ilgili ne yazılıp çizildiği hakkında.

ve soruyorum kendisine neden istanbuldan yayın yapıyorsunuz:)
  • şans eseri bulduğum harika radyo istasyonu.

çok güzel ve yeni-eski çalıyorlar. yeni derken kıraçun ilk albümleriden çalıyorlar e bu nostalji değilki diye düşünüyordum ama farketti. ki yaşlanmılım.

nacizane tavsiyem belli türlerin saatini yapsınlar örneğin 2 saat dj eşliğinde rock müzik nostaljisi yapsınlar ama yavancı da çalsınlar.

tutacak radyodur.
  • güzel bir radyo. rastgele fark ettim ama şarkılar falan nostaljik, güzel. yabancı ve rock da serpiştirseler araya süper olur.
  • müziğe doyuran istasyon. track id, shazam gibi güzellikler sayesinde, dinlediğim şarkıları da bulabiliyorum. saatlerce dinletiyor kendini.
  • ankara ve izmir de yayın yapan radyo.

bir dj leri eaki şarkılara remix yapmış. o güzelim nostalji şarkılara o iğrenç remixleri kim yapıyorsa derhal işi bırakıp limon filan satsın.