şükela:  tümü | bugün
  • ekşisözlükte birinin mesajına cevap vermek isterken karşılaştığım kalıp.

engellendiğimden mi kaynaklanıyor yoksa kullanıcı ayarları ile mi ilgili ?
    bilen varsa bilgilendirirse sevinirim, aradım lakin bulamadım.

edit :
    anladığım kadarıyla, engellenince uyarı çıkmıyormuş. o yüzden bu tip bir hata, kullanıcının mesaj alma özelliğini kapadığı anlamına gelebilir. lakin o zaman mesaj da yollayamaması gerekir, yoksa saçma bir durum oluyor.
    ayrıca hata mesajı sağ tarafta çıkıyor, fark edilmesi biraz zor. mesajı yolladım zannedip , 3 gün sonra "aa gitmemiş" deyip tekrar yazdım ve tekrar uçtu mesaj. en azından mesajı uçurmasa iyi olacak gibi, emeğe yazık.

teşekkürler mum boya
  • çaylaklara veya herkese mesaj alımına kapalı yazar veya çaylağın size mesaj atması ve sizin geri dönüş yapmak istemeniz sonucunda beliren uyarı yazısı.

edit: kayıp kullanıcıya mesaj geçmişinden mesaj atmaya çalışmanız halinde de çıkan uyarı yazısı.
  • sinir bozucu bir uyarı. neden ayarlarınızı değiştirmezsiniz ki?
  • böyle bir özellik kullanan yazarın mesaj da atmaması gerekiyor. adam yazacağını yazmış, sen cevap veremiyorsun. böyle saçma özellik mi olur?
  • az önce başıma gelen olay. ekşinin mobil uygulamasında çok bug var çooook
  • benim de başıma geldi fakat bu bir bug mı değil mi bilemiyorum.
  • birkaç gün önce cevap yazdığımı sanıyordum meğersem gitmemiş. sıkıntı bir durum cevap vermemek sinir bozucu.
  • o zaman gönderen de mesaj bırakamasın bu nedir yahu. milleti aracı yaptım resmen. "pardon mesaj yazıcamda görmüyor bi yardımcı olsanız.. " olmaz ki allasen ekşi yanlış yapıyorsun.
  • sinir bozucu ,çok sinir bozucu bir şey (bug mı acaba?)
  • neden acaba diye düsünmeme sebep olay