şükela:  tümü | bugün
  • ben anlamıyorum bu kişileri. o yüzden bu kişiler uçurulsun.

neden uçurulsun ya. adam salak olabilir. sapkın olabilir. size göre terörist olabilir. sizin için değerli şeylere saldırıyor olabilir. cevabını verirsiniz olur biter. yok sinirim bozuluyor görmek istemiyorum derseniz engelle gitsin.

sanırım on yıldır sözlük kullanıcısıyım. tek bir kişiyi engelledim. benden istikrarlı insanları sevmem sanırım ondan engelledim. adamla neden başladık hatırlamıyorum özelden küfürleşmeye başladık. üç yıl kadar sürdü. ben sıkıldım bıraktım adam her gün düzenli küfür etmeye devam etti. sonrasında engelledim.

her görüş değerlidir. insanların düşüncelerini söylemesi beni rahatsız etmez.

ironik bir başlık. bu başlığa göre uçurulmam lazım. kimse uçurulmasın.
  • ama şimdi seni de uçurmak gerekmicek mi kardeşşş? (bkz: x uçurulsun diye başlık açanlar uçurulsun diye başlık açanlar uçurulsun)
  • (bkz: "x uçurulsun diye başlık açanlar uçurulsun" diye başlık açanın uçurulması)
    (bkz: inception)
  • katılmadığım, gereksiz ve tutarsız kampanya.

ben de, yukarıda bir yazarın da dediği gibi, `x uçurulsun diye başlık açanlar uçurulsun diyen uçurulsun` desem; x ten farkım kalmayacağı gibi x'ten dert yanan senden de farkım kalmayacacak; dolayısıyla hepiniz aynısınız, nefret ediyorum sizden.
  • (bkz: herhangi bir yazar uçurulsun diyen son yazardan başlanarak herhangi bir yazar uçurulsun diyen bütün yazarlar uçurulsun)
  • (bkz: herhangi bir yazar uçurulsun diyen son yazardan başlanarak herhangi bir yazar uçurulsun diyen bütün yazarlar uçurulsun diyen yazar uçurulsun)
  • hezarfen ahmet çelebi'yi severiz mamafih önce yürümesini bilelim, uçmak bizim şiarımız değil efendiler.
  • (bkz: x uçurulsun diye başlık açanlar uçurulsun diye başlık açanlar uçurulsun)
  • (bkz: uçureption)