şükela:  tümü | bugün
 • uzunca bir süre dusko ivanovic'in asistanlığını yaptıktan sonra geçtiğimiz yıl barcelona'nın başına geçen, bu yıl da takımı final four'a taşıyan ispanyol koç. berlin'deki final four'da kurt hocalara karşı işi hâyli güç olacak.
 • devlet bahçeli'ye ta ispanyalardan selam çakmıştır:

  http://www.cezasahasi.net/…avier-pascual-reyiz.html
 • elindeki yıldızlara rağmen barcelona'nın iğrenç oynamasının sebebi olduğunu düşünüyorum. öyle durağan, öyle sıkıcı bir basketbol ki takımdaki oyuncuların huertas ` :marcelinho huertasve lorbek :erazem lorbek` gibi oyuncular olduğuna inanmak zor. teletovic'e mahkum olan caja laboral bile daha hareketli ve güzel bir oyun sergiliyorsa, özeleştiri yapmasının vakti gelmiştir.
 • istikrarlı bir koç. henüz bir hatasını düzelttiğini görmedik.
 • dün gece acb final serisinde barcelona'nın 85-59 kaybettiği maçtan sonra koltuğunu kaybetme ihtimali yüzde doksanlarda gezen şahsiyet. elinde navarro, lorbek, huertas, eidson gibi adamlar varken ancak bu kadar başarısız bir sezon geçirebilirdi bir antrenör. elini hem barcelona'dan hem de basketboldan çeksin bence. bu sezon real madrid ile yapılan 6 maçtan sadece ikisini kazanabildi takımı, biri de son saniye mucizesiyle. kral kupasını rezil olarak kaybetti(91-74). oynattığı oyundan zerre zevk almak için pollyanna olmak lazım. yaşattığı her rezillik için kendisine ayrı ayrı teşekkür edip kolisi kollarına verilmeli.

  bir caja laboral taraftarı olarak bana bunları yazdırdın ya, büyük adamsın pascual.
 • stajını jasikevicius'un yanında yapıyor.
 • kendisinden bu seneye kadar pek haz etmezdim. yıllardır barca'nın başında olmasına rağmen kendisini hücum anlamında pek geliştirememişti. ama bu sene hücum anlamında da yaptığı yeniliklerle ve maç içinde ki hamleleriyle saygımı kazanmıştı. ta ki bu gece ki final four maçına kadar. maçın son dakikalarında inanılmaz kötü yönetti maçı. real madrid 9 sayı geriden gelirken hiçbir şey yapmadı. üstüne real madrid 4-5 sayı farkı da açtı. ona rağmen molayı almak için biraz daha bekledi.

  kısacası; bu sezon yaptığı tüm artıları tek maçla bitirdi.
 • hiçbir zaman için büyük bir koç olamayacak isim. bugün bıraksa barcelona avrupa'nın başaltı takımları bile kadrosunu güvenip bu adama teslim etmez. barcelona'nın kültürü sayesinde o takımda fakat hakikaten o takımı haketmiyor.
 • barcelona'nın basketboldaki victor valdes şubesi. veya luis enrique de olabilir. fakat enrique'den farkı ne isterse eline verilmesi. adam kısa istiyor, hemen hezonja, satoransky geliyor . agresif 3 istiyor kostas geliyor. pota altı istiyor, ki abanıyor, lampe, dorsey, nachbar, tomic, doellmann, pleiss geliyor ama hala daha fenerbahçe gibi takımdan 60 sayı o pota altından falan yiyor. yazık oluyor 7 senedir o kadro bu adamın elinde.
 • ulan bi de kenarda sinirleniyo falan :)) çok komik adam çooook.