• istediğiniz kadar almayın kardeşler xbank 3-5 yıl içinde 1100 dolara sike sike gelecek. alın bankanızı tutun. dolar bazlı 5 kat getiri. ihtiyacınız olmayan parayı gömün 3-5 yıl.

mevcutta 150 bin lot akbnk taşıyorum. ekleme yapa yapa 3-5 yıl sonra 4,5 - 5,5 dolardan malımızı hayrını görecek birine teslim edeceğiz. siktir edin bitcoini falan filan burada kaçışı olmayan bir getiri var.

görsel
    var bir hayalimiz.

paranın izini takip etmek lazım. yurtdışında yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim. bankalarımız, sunduğu hizmet olarak world class seviyede. ama market capleri avrupadakilerden o kadar uzakta ki. sebebi türkiyede para yok. fakat vizyoner ve uzun yıllar türkiyede çalışmış biri olarak şundan eminim; türk insanı çalışıyor hem de çok çalışıyor tek eksik bu elması işleyecek bir ülke yönetimi. türkiye hakettiği yere muhakkak gelecek ve o paralar türkiye'ye akacak. o paralar geldiğinde bu güzide bankalarımızda tutulup bankalarımızı hakettiği değerlere getirecek. emlak şişti, altında, gümüşte bu hareketi göremezsiniz. bitcoin riskli, yeni bir sasa aramak ve onu taşımak nimet abladan bilet almadan farksız. tavsiyemi dinleyen parayı bulur.
  • xbank vs usdtry

at fava bekle.
  • bankalar psikolojik direnci kirmak uzere...
    5000 uzeri baska seyler konusulur...
    kamu bankalarindan inanilmaz hareket var...
    uzun sure unutalamayacak bir donem yasatacaklar gibi...
    dolar kkm falan derken sanirim tek cikis yolu kamu hisseleri uzerinden yatirimciyi cekmek...
    fakat 5000 i kirarsa efsane seyler olabilir...ytd
  • cuma itibariyle 130400 civari kapadı. halkb ve vakbn tavan yaparak bunu başardı ama bakalim oluşan bir trend var. kısa vade hedefi artik 146b diye düşünüyorum. garan lokomotiv olursa daha sağlıklı olur.
  • en son ben yazmışım ama bugünde birkaç şey belirtmek istedim.

geçen hafta 135b gene göstermişlerdi ancak o zaman kamu bankaları ve yerli gruplar lokomotivdi. bugün ise yabancılarla ve garan ın hacim liderliğinden kalktı bankacılık. bu sefer garanın 9 lara kadar rahat gitmesini bekliyorum. 9 civarı güçlü dirençtir. zaten üstü başka bir dünya olur garan ve bankacılık için. güzel yerden güzel mallandık, umarım utandırmaz bizi.
  • bist banka endeks kodu.
  • 130000 üstü inanılmaz marj hedefliyor ama bakalım kıracak mı an itibariyle 127000deyiz.
  • xelkt'nin yanında esamesi bile okunmaz asdfg
  • bugun sabah iyi başlayıp , akşam üstü negatife dönmesine anlam veremedim . bilanço zamanı yine birileri alttan mal toplayacak.
  • endeksi seçimden önce elliot dalga teorisine göre 5. dalgaya atacak yegane araç. ytd demek adetten buraya yazdık görüşürüz demek asaletten.
hesabın var mı? giriş yap