şükela:  tümü | bugün soru sor
 • haftada 20 dakikalık fitness programıymış. stüdyoları varmış.

  incelemeler :

  menshealth : http://goo.gl/i54wcw

  veteknoloji.net: http://goo.gl/ec7uj2

  youtube hali.
 • genellikle zengin insanlarıntercih ettiği antrenman yöntemi.

  insanlar şunu anlamlı; hiç bir başarıya çiçekli yollardan gidemezsiniz. haftada 20 dk çalışıp muhteşem bir vucudunuz olacakmış. yahu geçiniz efendim bunları acı cekmeden olmaz bu işler her işin kolayını bulmaya çalışıyoruz biz.

  bakın belkide yöntem çalışıyor? olabilir ama kesin olan bir şey var kolay yoldan kazanılan kolayca kaybedilir. hadi diyelim yaptınız oldu triceps bicesp adobis vs süper. kiloda verdiniz.
  peki ya sonrası 3 ay sonra da spro yapmak için oraya mı gideceksiniz? gitmeyeceksiniz hayatınız boyunca oraya gidemezsiniz. 6 ay sonra tekrar belkide daha kötü bir şekilde eski halinize döneceksiniz.

  spor bir yaşam biçimidir öylede kalmalıdır.

  dedigim gibi geçiniz efendim.
 • düzenli spor yapan bir insan için gereksiz bir şeydir. ama benim öyle uzun saatler spora ayıracak vaktim yok diyorsanız. kısa sürede güzel sonuçlar sağlıyor. ben 20 dakikalık seanslar ile 2 ayda güzel sonuçlar elde ettim.

  güzel sonuçlar dışında kullanabildiğim başka bir kelime öğrenirsem iyi bir yazar olabileceğim sanırım :)
  detaylar
 • deneme seansı sonrasından bildiriyorum yaklaşık 7 dakika egzersiz yaptık ve 4 saattir bacaklarımın ağrısı dinmedi. kesinlikle başlıyorum ve bacaklarımın incelerek uzun ince görüntüme tekrar kavuşmayı planlıyorum.

  fiyatları normal spor salonlarından daha fazla olmasına rağmen benim gibi tembellere uygun olduğunu düşünüyorum. 20 dakika nedir ki sık dişini diyerek süreç boyunca kendimi motive edebileceğime inanıyorum.

  bu sporla kaslarımı güçlendirdikten sonra yüzme kursu ile cila atıp muhteşem sportmen bir vücuda kavuşabilirim sanırım. yalnız bacaklarım çok ağrıyor.
 • ataşehir şubesinde 1 aydır kullandığım hede. düzenli/dengeli beslenmeyle 3 kg vererek (2.5'u yağdan) 74'ten 71'e indim (boyum 1.78).

  giydiğiniz yelekteki pedler sayesinde vücudunuza belli aralıklarla akım göndererek kaslarınızı ekstra çalıştırırken, belli başlı hareketler (squat, ağırlık kaldırma, şınav, mekik ve birçok adını bilmediğim şey) yapmanız isteniyor. normalde kolay kolay yaptığınız hareketleri kasların sürekli uyarılması sebebiyle çok zorlanarak yapıyorsunuz, böylece kısa sürede iyi sonuçlara ulaşıyorsunuz.

  asıl amacı benim gibi tembeller için yağ yakımı + kasların güçlenmesi + sıkılaşma konusunda kısa sürede etkili olmak.

  benim gitme amacıma gelirsek; kilo vermekten çok, postür düzeltme, yağlı kısımları eritip fit bir görünüme kavuşma, ve şuana kadar işe yaradığını söyleyebilirim.
  ama sadece buna devam edersem asla kaslı kaslı süper fit bir vücuda sahip olamayacağımın da bilincindeyim. siz de bunu bilerek başlayınız.

  demo dersleri genelde ücretsiz. bence bir deneyin derim. bir şey kaybetmezsiniz. 20 dk'lık değişik bir aktivite deneyimlemiş olursunuz.

  zaman geçtikçe editler eklenecektir

  not: #alikoçgeliyor