şükela:  tümü | bugün
 • haftada 20 dakikalık fitness programıymış. stüdyoları varmış.

  incelemeler :

  menshealth : http://goo.gl/i54wcw

  veteknoloji.net: http://goo.gl/ec7uj2

  youtube hali.
 • genellikle zengin insanlarıntercih ettiği antrenman yöntemi.

  insanlar şunu anlamlı; hiç bir başarıya çiçekli yollardan gidemezsiniz. haftada 20 dk çalışıp muhteşem bir vucudunuz olacakmış. yahu geçiniz efendim bunları acı cekmeden olmaz bu işler her işin kolayını bulmaya çalışıyoruz biz.

  bakın belkide yöntem çalışıyor? olabilir ama kesin olan bir şey var kolay yoldan kazanılan kolayca kaybedilir. hadi diyelim yaptınız oldu triceps bicesp adobis vs süper. kiloda verdiniz.
  peki ya sonrası 3 ay sonra da spro yapmak için oraya mı gideceksiniz? gitmeyeceksiniz hayatınız boyunca oraya gidemezsiniz. 6 ay sonra tekrar belkide daha kötü bir şekilde eski halinize döneceksiniz.

  spor bir yaşam biçimidir öylede kalmalıdır.

  dedigim gibi geçiniz efendim.
 • düzenli spor yapan bir insan için gereksiz bir şeydir. ama benim öyle uzun saatler spora ayıracak vaktim yok diyorsanız. kısa sürede güzel sonuçlar sağlıyor. ben 20 dakikalık seanslar ile 2 ayda güzel sonuçlar elde ettim.

  güzel sonuçlar dışında kullanabildiğim başka bir kelime öğrenirsem iyi bir yazar olabileceğim sanırım :)
  detaylar
 • deneme seansı sonrasından bildiriyorum yaklaşık 7 dakika egzersiz yaptık ve 4 saattir bacaklarımın ağrısı dinmedi. kesinlikle başlıyorum ve bacaklarımın incelerek uzun ince görüntüme tekrar kavuşmayı planlıyorum.

  fiyatları normal spor salonlarından daha fazla olmasına rağmen benim gibi tembellere uygun olduğunu düşünüyorum. 20 dakika nedir ki sık dişini diyerek süreç boyunca kendimi motive edebileceğime inanıyorum.

  bu sporla kaslarımı güçlendirdikten sonra yüzme kursu ile cila atıp muhteşem sportmen bir vücuda kavuşabilirim sanırım. yalnız bacaklarım çok ağrıyor.