• xbox’ın yeni gen konsolu 2020 sonunda geliyor.

  pc kasası görünümlü
 • resmi olarak açıklanmış yeni xbox modeli, microsoft'un ps5 karşısına rakip olarak koyacağı cihaz.

  yeni nesil xbox ailesinde bundan başka cihazlar olacağını da sızmıştı. o sebeple ileride başka etkinliklerde başka modellerinin de duyurulması gayet muhtemel.

  kasa yapısı biraz sıra dışı. sanırım bu cihaz yapısı gereği yatay konumlandırmaya izin vermeyecek. bu da günümüzde yatay olan pek çok tv eklentisi cihaz arasından tasarım olarak sıyrılmasını sağlayacak. fakat aynı zamanda bu yatay sistemler için tasarlanmış olan tv ünitelerinde kendine yer bulmasını zorlaştıracak. aranızda bu kutuyu tvnin yanına koymak için hanımı ikna etmesi gerekenler olabilir.

  öte yandan tasarımı yapısal olarak eski nesil mac pro ve corsair one elite'ı andırdı bana. (komponentlerin yerleşimi itibarı ile) belki hatırlarsınız xbox 360larda çokça görülen 3 kırmızı hatasının sebeplerinden biri donanım tasarımında heatsink'in ağır olması ve konsolun dikey konumlandırılmasından dolayı ağır heatsinkin anakarttaki veri yollarına zarar vermesiydi. bu tasarımla böyle bir korkunun önüne geçmiş olabilirler. bu da belki yeni cihazın çok ısındığının ve güçlü bir soğutmaya ihtiyaç duyulduğunun göstergesidir.

  bir de arkadaş bu series x nedir ya. nesil sayısı olarak playstation'ın arkasında kalmayalım diye yapmadığınız şebeklik kalmadı. xbox 5 diyin de rahatlayalım bari.

  not: detaylar geldikçe bu entry editlenecek.
 • the game awards 2019’da duyurulan, microsoft’un yeni nesil konsolu.
 • kasası acayip şekilde bilgisayar kasalarına benzeyen yeni nesil konsol
 • 4k trailer tasarımını beğendim şahsen

  ülkemizde fiyatlandırması nasıl olacak acaba akıllarda soru işareti ???
 • iskemleden hallice tasarımıyla göz kanatan yeni nesil xbox konsolu.

  iskemle
  yeni xbox
 • tasarımıyla yanıltabilen yeni xbox oyuncağı. yüksekliği yaklaşık 2 cd uzunluğunda, genişliği ise controller ile aynı genişlikte gibi. yani baya ince ve küçük aslında, pc kasası diyenlere duyurulur. şahsi fikrim güzel tasarım. alınır, salona koyulur.

  edit: genişlik-6inç, yükseklik-12inç olarak hesaplanmış.
 • tasarımını , pazarlamasını güzel yapıyorsun microsoft ama iş exc. oyunlara gelince quantum break gibi fiyaskolar çıkartıyorsun. bununla anca üzerine oturur playstation oynarım.

  microsoft'un, azalarak bitecek olan yeni oyun konsolu.
 • öldürsen salonun ortasına boyle bisey koymaya izin alamam ben. kapının önüne konurum.

  microsoft, ne beklemek gerekiyordu ki zaten..
hesabın var mı? giriş yap