şükela:  tümü | bugün
  • 100-150 tl aralığında f/p olarak gayet hoş bir kulaklık. galiba bir süre sonra xiaomi ne yaparsa yapsın iyi olacak.

ios kullanıyorum, kulaklık android uyumlu. ufak bir kaç ekolayzer ayarı ile birlikte muazzam kaliteyi elde edebiliyorsunuz. 4 farklı ear pod ile geliyor. kulaklıkların kabloları biraz ince, korkutmadı değil. çok güzel bir koruyucu kılıfı var. ios uyumlu olmadığı için fonksiyon tuşları (ses açıp kapatma) çalışmıyor. ben hep yüksek seste dinlediğim için fark etmiyor.*

öneririm. tek eksi yanı malzeme kalitesi bence. o kablo hemen kopabilir gibi duruyor.
  • ürünü kutusundan çıkarıp bir heves en sevdiği şarkıyı dinleyip, hayal kırıklığına uğrayan ve ürünü iade etmeyi bile düşünen dostlar. kulaklığa biraz zaman verin 15 - 20 günlük kullanımdan sonra taşlar yerine oturuyor.
  • ekim 2017'de 125 tl'ye aldığım ve bugün itibariyle bozularak elimde kalan kulaklık.
    ses kalitesi iyiydi. xs-s-m olarak üç ayrı boyutta verilen silikonuyla kulak içini güzel kavrıyordu.
    fakat malzeme kalitesi fos çıktı. zaten her an kopabilecek, zarar görebilecek gibi emanet duruyordu. şimdi baktım fiyatı 170-180'leri görmüş. kesinlikle bu malzemeye bu kadar para verilmez.
  • evet başlıyorum. bu ürünü alalı 1 sene oldu yanılmıyorsam. aldıktan sonra binlerce kilometre otostop + uçuş + yürüyüş yaptım. bunca şeylere rağmen hala kullanmakta olduğum bir kulaklık olur kendisi. samsung'un kulakligini 3 kez değiştirdikten sonra 4. kez farklı bir şey almalıyım diyip xiaomi'ye yöneldim. iyiki de yönelmişim. ben aldığımda 120 lira bandindaydi. şuan fiyatlar biraz artmış fakat tekrar alacak olsam kesinlikle bunu tercih ederdim. benim gibi spotify'dan çıkmayan birisi için bu fiyata uygun olduğunu -ben alırken ki fiyatı * - düşündüğüm bir kulaklık. içerisinden 3 tip s/m/l boy kauçuk çıkmakta. tiz ve baslarda gayet yeterli.