şükela:  tümü | bugün
 • sırf ucuzunu almak için; dandik çin mallarını tercih eden kesimdir ve asla bu markaya toz kondurmazlar.

  edit: gelen küfürlü mesajlar, xiaomi fan boylarının varoşluğunu doğrular nitelikte. hoşt ulan!

  edit2: cidden çok garip insanlarsınız
 • dandik çin malı dediği marka:

  dünyaca kabul görmüş snapdragon işlemcileri kullanıyor
  depolaması samsung'un ürettiği depolamalar
  ram de samsung'dan
  kameralar sony ve samsung'tan

  xiaomi'ye kalan tek şey cihazın kasasını üretmek ve montajlamak. bunu da yapıp cihazı çok çok ucuza satıyorlar. ama pahalı olunca kaliteli cihaz alıyorum sanan salak kesim xiaomi kullananlara laf atıyor. * evet salak dedim.
 • sırf marka alıyım diyenlere dert olmuş kişidir.
 • hassiktir be rıfat abi!!
 • arkadaş neden kullanmayayım telefonu alalı 16 ay oldu hala şarj ilk günkü gibi gidiyor, hoparlörde orada burada patlama yok, fiyat desen aldığımdan beri yüz tl düşmüş niye zorunuza gidiyor f/p ürünü alıp sizin gibi kıbleye doğru domalmayışımız ?
 • xiaomi sadece telefon markası değil daha birçok teknolojik ve teknolojik olmayan ürünü var ve bunların çoğunu alt markalarında satıyorlar.fakat telefon konusunda iyi olduklarını bir iphone kullanıcısı olarak kabul ediyorum.daha ucuz bir fiyata daha sağlam ve daha kaliteli olduğunu söylemeliyim.benim telefonum bozulunca/kırılınca apple direkt değişim yapıyor olabilir ama kırıldığında verdiğim paraya üzülüyorum,o tarz bir telefona üzülmek yerine o parçaları internetten bulup kolayca kendiniz bile yapabilirsiniz ve modüler olarak telefonun rengi gibi şeyleri değiştirebilirsiniz ve donanımı daha iyi.
 • dünyanın en gerizekalı ve cahil insanlarını bulabileceğiniz başlıklar silsilesine bir yenisi eklenmiş.

  sayın gerizekalı arkadaşlar ram çok olunca cihaz kaliteli olmuyor. hafıza yüksek olunca cihaz daha çok uygulama depolamıyor. 4k çözünürlük verince hiçbir sikime yaramıyor hatta olumsuz etkiliyor, kamera 50 megacinsel olunca kaliteli fotoğraf çekemiyorsunuz.

  tüm olay bunları en verimli olacak şekilde bir araya getirebilmek. işte apple bunu yapabiliyor. sizin o 1500 liraya iphone’dan 10 kat iyi dediğiniz telefon seneye pubg mobile’ı en low grafikte bile açamayacakken, millet iphone 5-6 ile cayır cayır oynuyor. bilmiyorsan, paran yetmiyorsa o ürünü kalitesiz yapmıyor hiçbir şey.

  dünya kadar yazılımcı, donanımcı arkadaşım var keza ben de öyleyim. android ürünleri bile macbook’larda geliştiriyorsak bi bildiğimiz vardır amk.

  edit: özelden zırıl zırıl zırlayan pinti ibnelere cevaben, 10 adet farklı markalardan yeni telefonum var evimde. yaptığım iş bu zaten. eski cihazları, tabletleri saymıyorum bile. bir bildiğimiz var ki konuşuyoruz. ama sen hala bütçenin yettiği, hatta elindeki tek ürünü holigan gibi savunuyorsun. anlamadım xiaomi anana fazladan bahşiş mi iteledi ne etti? xiaomi yapsın, yaptı diyelim ama anlamıyor hala rerere rörörö. kapattım dm’yi.
 • ulan ibine para kolay mı kazanılıyor diye cevapta verir bu pinti varoşlar.

  yaparlar böyle şeyler...

  not: xiaomiden şaşmayan pinti varoş
 • kabuklu kuruyemiş'e dünyanın parasını ödeyerek silkelenen andaval kerizlere dert olmuştur. sen bunu yazmak için mi yazar oldun bebişim.

  tanım: saçma sapan birinin açtığı genellemeli başlık.