şükela:  tümü | bugün
202 entry daha
  • bu başlığı açanın mal olmasından daha az bir ihtimal.
  • asgari ücretle geçinip iphone kullanan insanlar kadar varoş değildir.
  • saçma sapan bi iddia. benim telefonda yaptıklarım ve amacım belli olduğu için o amaca göre telefon aldım gayet de memnunum. senin gibi 8-10 bine ayfon alıp akşama kadar okey 101 instagram takılmıyorum. sonra yaşam destek ünitesi gibi şarj kablosundan ayrılamıyorsunuz. her şey ihtiyacıma göre, bundan 4 sene önce 300 liraya pantolon da alıyordum, 300'e pantolon alan adam pinti olmaz. baktım daha fazlasına ihtiyaç duyuyorum daha pahalısını da alırım.
  • elma logosu için binlerce lira para ödeyen kerizleri kızdırmış olan varoşlardır aynı zamanda. tüm özellikleri aynı hatta iyi olan telefona daha az parayla sahip olmam benim varoş olmamı gösteriyorsa, sen de keriz oluyorsun sayın yazar kardeş.
  • hadi ordan hadi ordan hadi ordan.
  • asla katılmadığım önermedir. apple ile yarışır cihazlar yapmaya başladırlar. sphere 360 kamera, mi band, ve akıllı tartısını kullandım çok güzeller. sadece telefon değil akıllı cihazlarda da süper ürünleri var. telefon olarak iphone kullanıyorum. muhtemelen yeni telefon alacağımda yine iphone ve apple watch ile yoluma devam edeceğim. bunun en önemli sebebi güvenlik. android sevmiyorum. xiaomi yakın gelecekte apple dan daha fazla bağımlılık yapacak. adamların telefonla açıp kapanan kettle ı var. seviyorum böyle akıllı cihazları. varoşluk değil teknoloji özgürlüğü bende xiaomi
  • başlıkta apple ile alakalı bir konu olmamasına rağmen apple a sövenler, varoşluk buradan geliyor işte.
  • ilginç bir yer vallahi burası. asgari ücretle son model iphone alan gösteriş meraklısı, özenti oluyor. düşük fiyatlı bir ürün alan pinti, varoş oluyor.

eğitilmezsiniz siz amına kodumun çocukları.
  • ekseriyetle tavuk döner yiyip, işten eve yürüyerek gideriz.
  • olsa olsa silkelenmiş bir kerizin açacağı başlık.
203 entry daha