şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi nin elektrikli scooter modeli. piyasadaki şu an en iyi elektrikli scooter.
  • vadi istanbulda açılan mi store'da bir adet numunesi bulunan ürün. yakın zamanda satışa başlayacaklarını ve fiyatının da 5000tl civarında olacağını belirtmekteler.
  • yurt dışında fiyatı 350 euro dur an itibariyle
  • resmen adam zikiyorlar.

yurtdışı fiyatı 350 avro * 6.08= 2128 tl iken türkiye satış fiyatı 5000 tele 'cik.!!

ohaaa lan; bir tane kendine, bir tanede devlete alıyoruz resmen. hemen iki tane alıp reyizimizin yazlık sarayı için bir kaç tuğla da ben katkı sağlayayım.

<3<3<3canım reyizim <3<3<3

edit : fiyatlar düşmüş.

https://www.google.com/…yq_auidigb&biw=1366&bih=654
  • avrupa'da millet cayır cayır biniyor buna. test sürüşü yapma fırsatım da oldu. acayip keyifli ve kullanışlı bir alet. ben mi? ben de oxelo town 7 ef ile manuel manuel idare ediyorum işte.
  • maaşımın 16da 1iyle almayı düşündüğüm. siz de türkiyede maaşınız 16da biriyle alabilirsiniz elbette
  • 1 hafta önce yunanistan mi store'dan sipariş ile yaklaşık 400 euro karşılığı aldığım ürün.

1 haftadır kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. işe metro ile gitmek için aldım kendisini ama sürmek o kadar keyifli ki, metroya da binmiyorum çoğu zaman.

alınız, aldırınız.

edit: internette boy boy yazan lastik patlama sorunu 2. ayın sonunda başıma gelmiş bulunmakta. türkiye'de teknik desteği olmaması nedeni ile youtube videoları desteğiyle kendim ve profesyönel bisiklet onarımı yapan bir ekip ile birlikte değişim denedik ve ne yazık ki başaramadık ve eldeki yedek lastikler de telef oldu. mecburen aliexpressten yeni lastik (hem dolma hem de iç lastikli) sipraiş verdim. keyfimin yarıda kalmasından dolayı çok üzgünüm sözlük.
  • turkiye 'de garantisi var mı bu götürgecin?

edit: aldım. harika bi alet, bisikleti ıskartaya çıkarttı :)

edit2:

bundan bulma şansımız var mı?

https://tr.aliexpress.com/…a9j7fbh&isorigtitle=true
  • martı scootera hiç binmedim. ama merak ediyordum. ramazan bayramı'nda bir gaza geldim ve aldım. kesinlikle parasının her kuruşuna değer. öne bagaj niyetine çanta, arkaya kırmızı uyarıcı ledler ve tampon koruyucu siparişi verdim. onlar da gelsin sonra tutabilene aşkolsun.

en güzel tarafı katlanabilir olduğundan koyun arabanızın bagajına veya toplu taşımayla istediğiniz yere götürün.

yine editlerim, biraz daha gezineyim*

yazarın kendine notu: ne pindim bea...
  • inanılmaz keyifli bir kullanımı olup, oldukça da güvenli bir sürüşü bulunmakta. istanbul gibi sıkışık bir şehirde, toplu taşımadan sıkıldıysanız size ilaç gibi gelebilir. eğer bir gün sahip olursanız benim yaptığım hatayı yapmayın. havalı lastikleri çok patlıyor diye, dolma lastik sipariş edip değiştirdim. titreşimin lastik üzerinde yayılmaması sebebi ile tüm scooter titreye titreye ana kartını bozdum.