şükela:  tümü | bugün
  • xiaominin xiaomi m365 i biraz daha güçlendirip, daha büyük boy bir pil ve daha büyük bir kasa ile upgrade ettiği halidir. benim tercih etme nedenim kilolu olmamdan ötürü kasa ve pildeki değişikliklerin şişmana daha uygun olacağını düşünmem.

üzerinde hız göstergesi vardır. 3 farklı hız modunda çalışır. 130 kilo olan bendenizi bile gent sokaklarında adeta uçurmuştur.
  • hayvan gibi şeyyapmışlar. bugün bulutların üstünde uçtum resmen. hay yapandan allah razı olsun. çok deli bir alet çok.
    aha bu da benim incelemem
    https://youtu.be/ui2xeqgxpui
  • sonunda sahip olduğum mükemmel gezi aracım.

normal m365 ile alakası yok temin edebilenler mutlaka pro modelini alsın. türkiye' ye gelmeyecekmiş pro modelleri ama sağda solda getirenler bilmiyorum denk gelirseniz alın binin. önceki m365 yokuş ve eğim çıkmıyordu. bu m365 pro modeli s modunda yokuşlarda banamısın demiyor.
  • güzel bi alet ama tekeri patladi mesela, duruyor bir köşede. ışin yoksa uğraş dur.

bir de bunu sürerken mahallenin çocukları hep kafalarını kaldırıp bakıyor, çok utanıyorum. zaten +18 onlar süremez ama yine de mahallede topu olup kimseye oynatmayan bebeler gibi hissediyorum. maske falan takicam bu gidisle.

edit: lastik değiştirmek cok zormus. bir günümü aldi amk. benzin döküp yakicam scooteri tekrar patlatsa lastik. aman diyim almayin para verip bu yavsak aleti
  • daha geçen hafta vadi istanbul mağazasında bir süre daha türkiye’ye gelmeyeceği söylense de bu hafta memlekette satılmaya başlandığını öğrendiğim alet.
    m365 modelini almayı düşünüyordum ama üzerine biraz daha koyup yokuşlarda minimum sorun yaşatan pro modelini almak daha mantıklı.
    edit: mi storeların sadece birinde bu ürün var. distribütör farkından mı bilemedim.
  • dün ankamall mi storedan aldığım süper alet ev dışında sürmeye vaktim olmadı ama evde sürmeyi denememle kafayı avizeye çakmam bir oldu aşırı hızlı alet şakaya gelmez :d
  • efsane gözüken alet. az ucuz olsa alıcam ama neyse ki pahalı. her gün kullanabilecek olsam kesin alırdım.

trde online satışı yok. mi store fiyatını bilenler yeşilleyebilirse sevinirim.
  • satın almak istediğim ama hiç bir yerde bulamadığım alet. menzili ve günü, bir önceki pro olmayan versiyonundan daha iyi.

m store'ları aradım ama stok bitmiş. onlineda da satışını bir türlü bulamadım. bulan olursa yeşillendirebilir mi?

edit: az önce m store aramalarıma devam ederken bir mağaza; türkiye'de yasak var. 40km'lik hız sınırının üzerinde olduğu için bir daha gelmeyebilir dedi. umarım doğru değildir.

edit2: dogru degilmis.
  • 40 km'lik hız sınırını aşan bir alet değildir kendisi. 40 km ye kadar menzili vardır ve maksimum 26 km hıza erişebilir
  • m365 serileri için bir telegram grubumuz var, katılmak isterseniz
    telegram m365 tr grubu