şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi'nin 8 çekirdekli 80 mp kameralı olabileceği tahmin edilen yeni modelinin adıdır.
  • o zamanki samsung galaxy s10 ile fiyat olarak çok yakın olacak dediğim telefon at fava bekle.

zira xiaomi piyasada marka oluşturabilmek için mal ettiği fiyata satıyor uzun zamandır.
  • muhtemelen piyasadaki tüm muadil modellere fark atacak cihaz olacaktır.

şampiyon belli ikinci kim olur onu bulalım
  • ekranda parmak izi okuyucusu ile gelecek olan xiaomi firmasının 2018 amiral gemisi telefonu.
  • xiaominin mi 7 yi pas geçip 2018 de çıkartacağı amiral gemisi. firmanın 8. yılına bir gönderme yapmak istedikleri için böyle bir atılımda bulunabilirlermiş. henüz tabi bu bilgiler iddiadan ibaret. bana da biraz saçma geldi açıkçası ama isimler önemli değil tabi önemli olan içerik. bekleyip göreceğiz bakalım. sızıntılar ilgi çekici.
  • xiaomi forumda adı bu şekilde netleşen cihaz. 31 mayıs'ta tanıtılacakmış.
  • twitter'dan da duyrulduğu üzere 31 mayıs'ta cafcaflı, janjanlı bir tören ile duyurulacak telefon.

malum telefonlar ucuz falan diyoruz ama bize değil yine dış mihraklara ucuz anasını satayım. 400 dolar değerindeki telefon üzerine binen vergi yükleri ile beraber yine 700 doları bulur tahminimce ve 4,65'ten hesaplamaya benim takatim yok.
  • efsane tasarım beklerken, iphone x çakması olmuştur. cihazı dışardan gören iphone x almışsın, hayırlı olsun der.