• redmi k20'nin avrupa'da satışa sunulan global versiyonu.

avrupa satış fiyatı 64 gb için 299 euro(17 hazirana kadar geçerli fiyat), 128 gb için 369 euro olarak belirlenmiş.

özellikleri için

edit : türkiye satış fiyatı 64 gb için 3799, 128 gb için 3999 tl olarak açıklandı.
  • yurtdışında indirimden 330 dolara alınabilen fakat türkiyede garantili 3700 tl'ye satılan telefon. dolar kuru 5,63 şuan.
  • 10 numara telefon, şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim. umarım bu şekilde devam eder. önerir miyim? öneririm.
  • siyah rengini kullandigim iyi ki almisim dedirten f/p canavari telefon.
  • xiaomi mi 4 ü 4 yıldır kullandıktan sonra mavi rengini hb.com'dan 2999 tl satın almış bulunmaktayım, enterasan bir üst kamerası var ön kamera çekimi yaparken ereksiyon olmuş gibi çıkıyor üstten. hala (bkz: xiaomi) yazarken doğru yazmışmıyım diye tereddüt ediyorum.
    xiaomi mi band 4 de almak istiyorum tavsiye eden olursa yesillendirsin. bir de birşey itiraf edeyim xiaomi'nin fanboyu gibi hissettiğim anlar oluyor ansızın. övmeye geldim ama kendime yakıştıramıyorum. tam bir f/p ürünü demek yeterlidir sanırım.
  • edit: sorun düzeldi. yenisi ile değişim yaptılar. telefon canavar. genpa garantili almanızı tavsiye ederim.

dün mı 9t aldim. bu sabah elime geçti. paketi açtık kurulumu yaptık herşey yolunda.
    derken 3 saat sonra sim takın yazmaya başladı. baştan başlattım. factory reset yapıp baştan deneyeyim dedim sorun hala devam ediyor. acaba sim kart mı arızalı dedim başka sim denedim onda da aynı sorun var. ara ara görüyor. şebekeye giriyor. 30 sn sonra yine kayboluyor.
    eski bir mı kullanicisi olarak sıfır telefonun bunu yapması hiç hoşuma gitmedi. şimdi genpa ile işini çözebilirsen çöz.

sorun giderilene kadar tavsiyem almayın.
  • incelediğim kadarıyla günümüz şartlarında tam bir f/p ürünü cihaz, kullananlar güzel günlerde kullansınlar...
  • fiyatına göre piyasaki en iyi telefon. en güzel özelliği önünün komple ekran olması. mi band 4 hediyelisini aldım, birde yanına mi airdots kulaklık çaktım. evvelden xiaomi piston kablolu kulaklığım ve xiaomi 10.000 mah powerbank almıştım. yürüyen xiaomi kataloğu gibiyim. hepsinden de fazlasıyla memnunum.
  • oneplus 7 pro alternatifi olmuş. kulaklık girişi de var. 128 gb versiyonu 3500 tl civarında.
  • yaklaşık 1 ay önce malesef hepsiburada üzerinden satın alma gafletinde bulunduğum cihazdır. (128 gb)

ürüne gelince şöyle sıralayayım;

1-üst seviyelere fiyat olarak çıkamayınca mecburen bu markaya yöneliyorsunuz. yurtdışının 2 katı fiyatıyla alıyorsunuz haberiniz ola.

2- hiç öyle ıphone xs max yada note 9 vs cihazlarla karşılaştırmanın da hicbir mantıklı tarafı yok. maalesef ayrı dünyalar.

3- aldığım zaman karşılaştığım soruna gelince de şunu diyebilirim pop-up kamera ile yüz tanıma hiç kullanışlı değil çünkü çoğu zaman zorlanıyor.
    bir ikincisi ise aldığımdan andan itibaren ekranda donmalar, kasılmalara sebep olan şeyi ben bulamadım ve bu haliyle 1 günlük cihaz ve 3.800 tl verince insanın zoruna gidiyor.

ve bu sebeplerle cihazı iade ettim. allah da benim belâmı ürünü hepsiburada üzerinden almakla verdi. şuanda göz göre göre iadeyi(cayma hakkımı kullanıyorum) kabul etmiyorlar. e cihazı da göndermiyorlar.

umarım ürün ve hepsiburada satış deneyimimi anlatabilmişimdir.

bu arada değişiklik olduğunda editleyeceğim.

hepsiburada hedesi
hesabın var mı? giriş yap