şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi redmi k20 pro'nun global versiyonudur. avrupada bu isim ile satışa çıkmıştır. türkiyede ise ne zaman çıkacağı belli değildir.
  • yakında tr ye gelmesi planlanan telefon.
  • redmi k20pro modeli olarak bir süredir kullandığım telefon. uygun fiyata bulabilirseniz, tavsiye ederim, çok iyi telefon.
  • türkiye piyasasına 4500 tl'den giren fiyat performans olarak 2019'un en iyi telefonu.

https://www.hepsiburada.com/…1b0?magaza=hepsiburada
  • garantisiz olarak 2800tlye bulunması mümkündür

edit: soran arkadaşlar oluyor;

https://www.facebook.com/groups/223899764731027/

bu grupta referanslı birçok satıcı var. ben hiçbirisini tanımıyorum, ürün de almadım daha önce. fakat alanların yorumlarına bakınca güven sorunu kalacağını sanmıyorum.
  • iphone'un gelmiş geçmiş her modelinden bir karma takım oluşturulsa ve o şekilde bir telefon üretilse, bu telefon onu da tokatlar geçer. öyle bir cihazdır.

ben mi?

ben xiaomi redmi s2 kullanıyorum: 1200 lira.

önceden mi?

apple'ın siktiği milyonlardan yalnızca 1 tanesi idim.
  • xiaomi mi 9t ile arasında sadece işlemci farkı var.

fazladan 1500 liranız var ise sd855 için verebilirsiniz bu telefona. diğer özellikler mi9t ile neredeyse birebir aynı.

xiaomi mi 9t için naçizane kullanıcı deneyimlerimi şurada aktardım. (bkz: #93558721)
  • güzel telefon. al ver yapar, internete sokar, oyun oynatır. tabi en büyük özelliği telefon görüşmleri yaptırabilmesi. bataryası yarı yolda bırakmaz. ekranı güzeldir. tabi bir oneplus 7 pro değil ama oldukça güzel telefon.
  • yaklaşık 1 ay önce k20 pro modelini çinden getirdiğim telefonun sonunda çıkan avrupa versiyonu. ımeı kaydı dahil bana 2800 civarına mal oldu. zaten bunun 600 küsür lirası ımeı kaydına verildi.

şimdi aynı telefon o kadar zaman geçmesine rağmen türkiye de 4500 tl den satışa sunulmuş. taş gibi telefon olduğu doğrudur ve performansı(antutu gibi) en üst seviye telefonlarla benzer ve hatta daha iyidir. türkiye de alınabilecek en iyi telefonlardan birisidir.

lakin f/p canavarı arıyorsanız o bu telefon değildir ondan aylar önce çıkmış k20 pro dur.
  • an itibari ile bu entry mi 9t pro ile girilmiştir.

telefonda yok yok.

snapdragon 855 işlemci için diğer markalar kapıyı 7000 lerden açarken xiaomi mi 9 t pro bunu kat kat ucuza sağlıyor.

ıphone xs maxtan tek eksik olan özelliği ön kamerasının 4k 60 fps kayıt yapamamasi. şimdi yine optik sabitleme yok diyenler olacaktır. işlemci işte tam burada devreye giriyor. arka kamera özelliği ise iphone pro ile kafa kafaya gidiyor. eski iphonelari katlar kenara koyar, zaten internete az biraz arastirsaniz fotoları görebilirsiniz.