şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi redmi 6 pro'nın aynı özelliklere sahip android one sistemine dahil versiyonudur.
  • 4.000 mah bataryalı 2 yıl güncelleme garantili bir cihaz. türkiye'de 32 gb ve 3 gb ramli olanı 1.500 lira gibi bir rakamdan satılacak gibi. o fiyata sunduğu özellikler iyi. pişman etmez.

buz mavisi renkte olanı bence gayet hoş duruyor.
  • aliexpress üzerinden siparişi verdim gelince detaylı bir şekilde buraya yazacağım. ödediğim rakam 229$ ve ikinci telefon olarak kullanmak ve oyun oynamak için aldım.
    not: gümrük sıkıntısından dolayı, yunanistan adresime aldım.
  • migros'ta 4gb/64gb ve 4000 mah versiyonu 1699 tl'ye satılıyor. mevcut döviz kuru ile kendi segmentine göre f/p olarak orta-üst seviyede bir telefon gibi görünüyor. (bkz: android one) platformunda geldiğini de unutmadan yazayım.

gsm arena'da global versiyonun özellikleri yazıyor.
    bu fiyat bandında f/p açısından daha iyi telefonlar varsa yeşillendirin ekleyeyim.
  • 3 gündür kullandığım telefon. emektar general mobile 4g'nin şarj almamakta ısrar etmesi sonucu androidone arayışıma hızır gibi yetişmiştir. kipa'da da telefon satiyorlardir diye bir girmemle almam bir oldu. şimdilik gayet memnunum.