şükela:  tümü | bugün
  • ekranıyla saç baş yoldurtan telefondur. kardeşim neden söyler misin neden ?
  • muhtemelen türkiye'de 2500-2750 tl aralığında satılacakdır.
  • ekrana gömülü parmak izi okuyucusu olacak olan telefon. orta seviye bir telefon icin üst düzey bir özellik. ayrica pil kapasitesi a2'ye kiyasla oldukca artacak
  • mi a2'nin yerini alacak, 1500-2000tl bandında satılacak ekonomik telefon.
  • a2'ye göre daha olmuş bir telefondur. ekran çözünürlüğünü sorun edenler telefonla neler yapıyor çok merak ediyorum. kardeşim dürbünle mi bakıyorsun telefona.
  • apple dün fhd bile olmayan hd+ lcd ekranlı amiral gemisi iphone 11'in lansmanını yaptı ve türkiye fiyatının minimum 10000 lira olacağı kesin, burada millet 2000 liraya satılan hd amoled ekranlı android one cihazı eleştiriyor, fakir olmak da zor.
  • daha taşınabilir boyutlarda gözüken yeni xiaomi telefonu.

öte yandan çözünürlüğü "eksiklik" olarak nitelendirmek gerçekten şaşırtıcı. ülkenin %90'ı 15"6 inç boyutlarında 1366x768 laptop ekranına bakarken hem de.
  • snapdragon 665 işlemciye sahip f/p telefonu. 1700 liraya bulmak mümkün. 48 mp kamera olayı hikaye ama telefonun genel performansı gayet tatminkar.
  • düşük sayılabilecek bir fiyata en iyi kamera performansına sahip cihazı arıyordum.
    buldum.

https://eksiup.com/p/2d264800jf2e
    https://eksiup.com/p/uz264802ov4y
    https://eksiup.com/p/hx2648038qmw
  • yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bu telefonu, hepsiburada.com'dan xiaomi türkiye garantili olarak satın aldım ve 1 günde elime ulaştı. biraz telefondan bahsedecek olursak tasarım olarak gayet şık bir cihaz, 6 inç ekrana rağmen o kadar büyük bir telefon kullanıyormuş hissi vermiyor. ekran demişken çözünürlük bir önceki model olan a2 ve a2 lite'ye göre düşük, keşke onlar gibi 1080p olsaymış. eğer daha yüksek çözünürlüklü bir telefondan bu cihaza geçiş yapacaksınız ilk günler ekranın çözünürlüğü sizi biraz rahatsız edebilir. ama bu ekranın kötü olduğu anlamına da gelmesin. cihazda amoled bir ekran var, renkler ve parlaklık seviyesi gayet iyi. çözünürlüğe de gözünüz birkaç günde alışıyor. telefonda yüz tanıma ve ekran üzerinden parmak izi okuma özelliği var ikisi de gayet iyi çalışıyor. özellikle ekrandan parmak izi okuyucu bu fiyat seviyesi için gayet iyi. tamam amiral gemisi cihazlar gibi hızlı değil ama kesinlikle samsung'un a serisi telefonlarından daha iyi. kamera konusunda da yine fiyatına kıyasla gayet başarılı. özellikle ön kamerası çok iyi, selfie çekmeyi sevenler bu telefonla çok mutlu olur. telefonun performansına gelecek olursak da oldukça yeterli bir performans sunuyor. takılma, donma sıfır. saf android yüklü olmasından dolayı öyle ıvır zıvır uygulama yüklü değil. kısacası günlük kullanımda asla üzmez, oyun performansı konusunda bir fikrim yok çünkü telefonla oyun oynayan birisi değilim ama marketteki her oyunu en az orta seviye grafik ayarlarıyla oynatacağını düşünüyorum. gelelim batarya performansına, bu telefonun belki de en başarılı olduğu özelliği pili. benim gibi oyun oynamıyorsanız 2 günü çok rahat çıkarıyor. telefonla ilgili aklıma gelenler şimdilik bunlar, bu cihazdan almak isteyen ve aklında bunlardan başka sorusu olan varsa yeşillendirebilir.