şükela:  tümü | bugün soru sor
 • turkiye'de resmi distributoru olup olmadığını merak ettiğim markanın yeni akilli bilekligi. ayrica fiyat / performans oranı yuksek bir urun.
 • fahiş fiyat nanesi. 149 yuanlık aleti(65 tl) adamlar 38 dolara kerkmeye çalışıyor. daha zamanı var bu aletin. 1 s modeli 69 yuan(30 tl) fakat 13 dolardan satılıyor. aradaki fark yüzde 25 civarında. ne zaman 30 doların altına düşer o zaman düşünülebilir.

  temelde ekransız 1sden ekranından başka pek bir farkı olmayan takipçi bu arada. illa ki kolumda saati görmek istiyorum demiyorsanız 15 dolar fazladan ödemenize gerek yok.
 • ekran dışında önceki ürünlerden bir farkı yok ve ekran da kayda değer bir eklenti değil bana kalırsa. bir süredir mi band 1s modelini kullanıyorum. 30+ gün pil ömrü var (geceleri kalp ritmi ölçüm ayarı açık konumda). mi band 2 modelinde 1 oled ekran ve 1 fiziksel buton konulmuş. butona basınca saati, bir kere daha basınca adım sayısını, bir kere daha basınca yakılan kaloriyi gösteriyor. hepsi bu. üstelik artık tüm cihazlarda olan kolu kaldırınca ekranı uyandırma özelliği de yok. ekranı uyandırmak ve saati görmek için butona basmanız gerekiyor. bunun yanında pil ömrü 20 güne inmiş ve ağırlığı da 4,5 gr'dan 7 gr'a artmış durumda. bu bilgileri telefondaki uygulamadan anlık görebiliyorsunuz zaten. ayrıca bir ekran olmasını gerektirecek kadar hayati bilgiler değil. ne olsaydı ekran benim için anlamlı olurdu peki? arayan kişiyi gösterseydi mesela. saat üzerinden yanıtla ya da reddet yapabilseydim. bildirimleri en azından uygulama bazında gösterseydi. whatsapp'dan 2 okunmamış ileti var, 3 okunmamış mail var gibi. ekran dokunmatik olsaydı. üzerinde titreşim motorunun yanında basit de olsa bir buzzer olsaydı ses çıkartan. bildirimleri ve alarmı hem titreşimle hem sesli verseydi. spor koçu olsaydı ve seni nabzına göre anlık yönlendirseydi. bunun yapılmışı samsung'da geat fit adında var ve çok daha büyük ve bombeli bir ekrana ihtiyaç duyuyor. mi band'in minik oled ekranına tüm bu söylediklerimi sığdırmaları söz konusu değil tabi ama hali hazırda kullandığım mi band 1s modelini yukarıda saydığım özelliklerden birkaçı gelene kadar değiştirmeyi düşünmem şahsen.
 • cidden olmamış bu fiyata olmaz
 • çin menşeli xiaomi firmasının çıkardığı oled ekrana sahip giyilebilir sattimsi.

  öne çıkan özelliği ise fiyatının rakiplerine oranla daha düşük olması.

  mi band 1 ve 1s kadar ucuz olmadığından onlar kadar ilgi görmeyeceği düşünülüyor.
 • piyasaya girdiği gibi out of stock olan enteresan ürün. fiyatı 50 dolarese fırlamış.
 • xiaomi ürünleri her zaman yok sattığı için bir süre beklenilmesini ardından arz/talep dengesi oturduğunda alınması gerektiren cihaz.

  karaborsa ve karaborsacılardan uzak durun. fiyatı oturduğu vakit aliexpress'ten alın mutlu mesut kullanın.
 • cihaza sahip birisi olarak yorumlarımı yazayım;

  cihaz oldukça kibar daha önce bu tarzda ekrana sahip akıllı saat aldım fakat bu ürün tasarım olarak kolda fazla yer kaplamadığı için artık saat takmıyorum ve her işimi görmeye yetiyor şuan.

  -arama sırasında deli gibi titriyor fark etmeme şansınız yok.
  -bildirimleri ayarlama şansımız var. facebook messenger, whatsapp bildirimlerini seçerek haberdar olabiliyoruz.
  -sarjı çok uzun süre gidiyor bu konuda cidden oldukça başarılı olmuş diyebiliriz. normal zamanda ekrana ışık vermeyerek gücünü koruyor.
  -aynı ürünü farklı bir firma çıkarsa idi şimdi 300 400 liraya bizi soyuyor olurdu xiaomi bu konuda kesinlikle bir numara.

  söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.

  edit: aliexpress indirimi anında 2000 ürünün satılması ile sona erdi.
 • "fiyat düşsün diye bekliyorum, artıyor" derken 29.99 dolara aliexpress'ten sipariş edemediğim ürün :( kampanyadan haberim olmadı, üzüntü içinde tıslıyorum. yeni kampanyalarda birileri yeşillendirse hoş olur.

  edit: 18.08.2016 itibariyle aliexpress'ten 31,99 $'a sipariş verdim, arayanlara duyurulur.
 • sözde 20 küsur dolardan satılacaktı ama iki katı fiyatla çıktı piyasaya.

  ilk versiyonunun anlamsız olduğu bir süre sonra anlaşılıyordu. çünkü saat göstermeyen bir cihazı taşımak pek mantıklı olmuyor.

  bu fiyatlarla alınması saçma olan ürün.