şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • mi band 2'nin kullancı dostu olmasından mütevellit önümüzdeki dönemde çıkar ise çok çok daha kaliteli ve özellikli bir cihaz olacağına inandığım akıllı sağlık bilekliği.
    (bkz: başlık parsellemek)
  • muhtemelen 2018 yılında satışa çıkarılacak olan yeni xiaomi mucizesi.
    bazı spekülasyon sitelerine göre hali hazırda tasarlanmış olup xiaomi mi band 2 'nin satış rakamlarını düşürmemesi için piyasaya sürülmemektedir.
  • birkaç ay içerisinde çıkacağını düşündüğüm akıllı bileklik.

kaynak
  • tez vakitte çıksa da @merisa dan hediye olarak istesem :)))
  • xiaomi ceosunun kolunda görüldüğü iddia edilen dijital saat.

http://fs5.directupload.net/…es/180423/5y4rsd6h.jpg
  • 31 mayıs ta tanıtılacak fiyatı 26 dolar olcakmş
  • dünkü etkinlikte nihayet tanıtılmıştır.
    0.78 inç büyüklüğündeki 2.5d kavisli oled ekran artık hava durumundan gelen mesaj içeriğine kadar çok satırlı bütün bilgileri gösterebiliyor. siyahtan farklı olarak artık hot orange ve deep blue renklerinde de satın alınabiliyor. büyüyen ekrana karşılık büyüyen pil, yine mi band 2'de olduğu gibi 20 güne yakın kullanım sunuyor (senkronizasyon vb. ayarlara bağlı olarak 2 aya kadar kullanım sunuyor). ve en önemlisi artık 50 metreye kadar suya dayanıklı.
    standart model 26$'dan, dahili nfc modülüne sahip model ise 33$'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
    edit: bugünkü mi fit güncellemesiyle birlikte resmi türkçe dil desteğine kavuşmuştur ve bu sadece international versiyon için değil, çin cihazlarında da oluyor.
  • şuan mi band 2 kullanıyorum. fiyat performans açısından iyiydi. tasarım olarak 3 daha iyi olmuş. mesaj içeriğini göstermesi de önemli bir ekleme. almayı düşünüyorum.
  • yazın bir kampanya ile gearbestte iyi bir indirim olursa alacağım alet. band 2 kullanıyorum. çok memnunum. 3ten de memnun kalacağımı umuyorum