şükela:  tümü | bugün
  • uzun batarya ömrü, işlevsellik ve fiyat olarak kullanıcıları memnun eden serinin dördüncü akıllı bilekliği.

edit olarak ürün görsel: https://eksiup.com/p/m2357xkw8ysv
  • 50 metreye kadar su direnci, 20 günlük batarya gücüyle ve 24 dolarlık fiyatıyla insanı aşık eden ürün. yalnız 24 dolar bizim ülkemizde 200 tl fiyatında olacağı için sevinemiyoruz. milletin 24 birimlik paraya aldığı şeyi biz neredeyse 10 katına alıyoruz. sonra da dünya bizi kıskanıyor deriz.
  • eski seriden daha ucuz olmasına rağmen türkiye pazarında fahiş fiyatlara gidecektir. muhtemelen dil sıkıntısı sebebiyle sesli asistanı bir süre kullanmak mümkün olmayacak. eğer spotify kontrolü olursa tadından yenmez.

xiaomi nin yeni akıllı bilekliğidir.
  • "mi band 2" sahiplerinin de ağzını açık bırakacak tasarıma sahip olan bileklik.. 3 bu kadar etkileyici değildi sanki..

en yeni görseli burada -> https://eksiup.com/images/11/71/2k30772hg2pu.jpg
  • amerika'da vasıfsız işte çalışan birinin 3 saatlik çalışmasıyla alacağı ürünü türkiye de asgari ücretli üç günlük yevmiyesiyle alabiliyor.
    ızdırabını sikeyim böyle adaletsizliğin
  • gearbest'te 300 liradan açılışı yapmış olan akıllı bileklik.

edit: türkiye de aynı fiyattan açılışı yaptı.
  • avrupa fiyatı 35 euro olarak belirlenmiş akıllı bileklik.

büyük ihtimalle bizim ülkemize gelecek olan modelde de asistan desteği ve nfc olmayacak. 18 haziran'da yapılacak xiaomi türkiye lansmanında ülkemize gelecek yeni xiaomi ürünleri ile birlikte fiyatının da belli olacağını düşünüyorum.
  • mi band 3 kullanıcısı olarak google sesli asistan desteği haricinde bir önceki modeli bırakıp bunu almayı gerektirecek bir fark göremedim (renkli ekran benim için olmazsa olmaz değil) google sesli asistan ise henüz türkiye'de voice match ile erişim imkanı sunmuyor yani türkiye'ye gelen modelde google asistan olsa bile kullanamıyoruz. bu halde mi band 3 dururken 300 lira verip bunu almanin pek bir anlamı yok gibi. voice match gelince bileklik "hey google" ile komut alacaksa o zaman işin rengi değişir işte
  • ülkemize 299 tl fiyat etiketi ile giriş yapmıştır.