şükela:  tümü | bugün
 • uygun fiyatı ve uzun pil ömrü ile beğenimizi kazanan mi band serisi, akıllı bileklikten ziyade artık akıllı saat olma yolunda ilerliyor. 4. nesli ile birçok yeni özellik kazanan mi band, nfc özelliğini de sahip bir sürüme sahip. ancak xiaomi nfc özelliğine sahip olan mi band 4 modelini global pazara sunmayı tercih etmedi.

  2020 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen mi band 5, sahip olacağı çok daha dayanıklı gövdenin yanı sıra bünyesinde nfc barındıracak.
  çin dışındaki ülkelerde de kullanılabilir olacak olan bu özellik sayesinde mobil ödemeler yapılabileceği gibi metro ya da otobüs gibi toplu taşıma araçlarında da kart yerine kullanılabilecek.

  daha büyük bir ekranla birlikte gelmesi beklenen 5. nesil mi band, xiaomi tarafından desteklenen huami ile ortaklaşa geliştiriliyor.
 • dün 169 liraya mi band 4 almış bulunmaktayım. mi band 5 çıktıktan sonra aldığıma pişman edecek mi göreceğiz. geleceğe yönelik tahminim bu sefer fiyatı en az 400 ila 500 lira bandında olacak o fiyatlara band mand almam.
 • xiaomi’nin ürettiği akıllı bileklik serisinden mi band 5 için pazardan taze bilgiler geliyor. 2020 ikinci çeyreğinde pazardaki yerini alması bekleniyor.

  kaynak: https://www.log.com.tr/…ya-cikan-taze-bilgiler/amp/
 • özellikleri ile akıllı saatleri aratmayacakmış.

  bizim millet ne zaman bilekliğe bileklik muamelesi yaparsa o zaman mutlu olacak.

  edit: webtekno haberi
 • sanırım haziran ayında satışa sunulacak akıllı bileklik.

  satışa sunulduğunda yeşillendirirseniz sevinirim.