şükela:  tümü | bugün
  • 5 kasim tarihinde cin'de mi cc9 pro adıyla 6 kasim'da da ispanya da mi note 10 adıyla tanitilmis xiaomi'nin kamera odaklı yeni telefonu. incelemelere bakılırsa kamera tarafında oldukça iddialı olacak gibi gorunuyor.
    gsmarena kamera incelemesi
    mrwhosetheboss incelemesi
    turkce bir inceleme

detaylı incelemeler ve kiyaslamalar geldikçe buraya ekleyeceğim.
  • şu telefona bir snapdragon 855+ koysa ne samsung ne huawei hepsini ezip geçecekken neden böyle bir şey yapmıyorlar yapmak istemiyorlar anlamıyorum.
  • ithalatçı firmalar talep yoğunluğundan dolayı fiyatı uçurup anasını sikmezse orta segmenti alt üst edecek donanımda telefondur. garantisini, servisini geçtim orjinal yedek parçalarına kolayca erişebildiğimiz zaman bana göre başka bir android markasına gerek kalmayacaktır. özellikle kamera performansını merak etmekteyim.
  • yurtdışı fiyatı mi 9t ile neredeyse aynı olacak ama ithalatçılar niye 3600 den giriş yapıp sonra mi 9t seviyesine çekmez umarım. orta segmenti üste çıkaracak telefon.
  • fiyatı denildiği gibi olursa piyasayı tarumar edecek telefon modeli heyecanla bekliyoruz
  • 14 kasım tarihinde tanıtılacak xiaomi marka telefon.
  • piyasanın yeni kamera kralı olacak gibi görünen ve 500 dolara satılması beklenen cihaz.

sadece işlemci premium değil maalesef. onu da mi mix 4'e koyacaklardır sanıyorum.

edit: la pompino uyardı, snapdragon 855+ içeren bir pro modeli olacakmış.

edit 2: dxomark'tan oldukça iyi puan almış ama ben nedense gsmarena'daki çekimleri pek beğenmedim. çok gürültülü, soluk geldi fotolar.
  • hali hazırda mi note 3 kullanan şahsımı sevindiren cihaz fakat mi note 3 ten sonra direk note 10 ismi ile başlamalarını anlamadım.
  • dxomarktan 121 alarak yeni telefon alan herkesi kahretmiştir. tam telefon alıyorsun 2 gün sonra daha iyisi çıkıyor. inşallah bizimki kargoda bozulurda bu makineyi deneyebiliriz.
  • 108 megapiksel kameralı telefon olarak tanıtılmış. nereye varacak bu anlamsız kamera yarışı. bu cihazlara artık telefon denilmesi de yanlış. el kamerası ya da cep kamerası denilebilir.

tüm özellikleri

https://www.epey.com/…fonlar/xiaomi-mi-cc9-pro.html