şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi mi smart scale in yağ/kas/su oranı ölçebilme kabiliyetine sahip yeni akıllı tartısı.
  • kafayı taktığım cihaz, mi band 3 almıştım uygulama içinde gördüm araştırdım 2 modeli varmış. bu model yağ kas kilo vs gibi oranları gerçeğe yakın şekilde ölçüyor imiş. genelde bir şey alacaksam heves mi ihtiyaç mı olduğunu anlamak için 1 hafta beklerim, 1 haftanın sonunda hala almak istiyorsam alırım. ama bu alet için 3 haftadır düşünüyorum. spora da başladım alsam mı almasam mı bilemedim. kullananlar tavsiye ediyorlar mı aceba?

neyse alıcam galiba ya..

edit: aldım baskülümü. tavsiye ederim vucüdunuzun detaylı analizini çıkarıyor. telefondan iç organlarda ki yağlardan, normal yağlara, kaç kilo kas, ne kadar su olduğuna kadar herşeyi görebiliyorsunuz. bunları takip edebiliyor olmak bile sizi spora teşvik ediyor.
  • kusursuz doğru sonuç gösterdiği söylenemez ama bunu 1000'lerce liralık tanitalar bile yapamıyor ama yakın sonuçlar veriyor ve günlük olarak ne kadar yağ kaybettiğinizi ortalama olarak görebiliyorsunuz ayrıca kas takibi su alımı gibi faktörleride aynı şekilde takip edebiliyorsunuz ve tasarımıda gayet başarılı. ben memnun kaldım fiyat ve performans açısından almanızı tavsiye ederim tabi spor yapıyor iseniz.
  • 1. versiyonu ile 2. versiyonu hangisi insanılmaz bir karışıklık var. xiaomi bile doğru düzgün bilgi yazmamış.
  • bel çevresindeki 3 parmak kalınlığında yağ tabakasına bakmadan "yağ oranım 12%" diye gezinen tipler türer artık.
  • internette satılan ürünler xiaomi mi smart scale 2 değil!

versiyon 2 nin yüzeyi cam, türkiye distribütöründeki de cepport adlı distribütör olduğunu idda eden mekanınki de plastik olduğu bilgisini aldım.

buna göre alışverişinizi yapmanız uygun olur

ürün kodu 02 değil 04 veya 05 içeriyor yenilerinde
  • (bkz: #97368926)
  • hepsiburada ve n11'de mistore isimli satıcı da eski versiyon ürünleri yeni versiyon diye satmaya çalışıyor, üstelik fatura da göndermiyor yanında. savcı marifetiyle terbiye etmek lazım bunun gibileri.
  • 2. versiyonunu türkiye içinden nereden uygun fiyatla alacağımı bilemiyorum. versiyon hakkında büyük bir karışıklık var ve şark kurnazları sürekli milleti kandırma derdinde.
  • evden çıkmadan yaşadığımız şu günlerde kilomu takip etmek için en çok ihtiyaç duyduğum şey bir tartı oldu. her şeyi stoklarken tartıya ihtiyaç duyacağım aklıma gelmemişti. biraz araştırmanın sonucu xiaomi nin iyi bir seçin olacağına karar verdim. bununla ilgili olarak da herkesin sıkıntısı aynı 2 diye satılan ürünlerin 1 çıkması. güvenilir bir satıcı bulurum umarım.