10 entry daha
  • dün itibariyle edindiğim yeni scooter'ım. kullandıkça güncel tecrübelerimi yazacağım. daha önce xiaomi pro 2 scooter vardı onu sattım.

ilk izlenimim;

görüntü olarak epey sağlam duruyor. içinden çıkan anahtarlarla herhangi birşey sıkmadan gidonu bağladığınız gibi hazır. ancak tekerleri epey inik olarak geldi. kontrol edin mutlaka üstüne çıkmadan.

tekerine 35 bastım onun üstünü tavsiye etmem. kilom 100. sağlam yokuşları çıkaramıyor maalesef. denemeyi üstünde gelen şarj ile yaptım akşam fulleyip başka bir gün yine deneyeceğim. ancak pro 2 ye göre çok daha güçlü olduğunu belli etti.

rejeneratif fren yok gibi birşey ya da bunda kullanımı farklı. frenle birlikte mi devreye giriyor sadece onu tam anlayamadım. pro 2'de gazdan parmağınızı çekince direkt devreye girip durdurmaya yetecek kadar frenleme rahat yapabiliyordu. ben de en çok frenlemeyi yapacak şekilde kullanmaya alışkındım. bunda hemen hemen hiç yapmıyor gibime geldi. uygulamasından açtım kapadım birşey değişmedi. bende mi sıkıntı var kullananlar yeşillendirirse sevinirim.

ekleme1: en önemli sıkıntısından bahsetmeyi unutmuşum. ayaklığı. onu oraya çizen çizerinden tasarımcısına vidasını sıkanına kadar aq. her yere sürtüyor. buna bi çözüm düşünmem lazım.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap