şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi'nin yeni duyurduğu kulak içi kulaklığı. red dot ödülü ve 16 dolarlık fiyatıyla önceki modelin başarısını katlayarak devam ettiriceğe benziyor.
  • alışveriş sitelerinde 25 dolar civarına bulunabilen kulaklık. piston 2'den farklı bir tasarıma sahip.
  • hemen aliexpress'ten bir adet edindim 25 dolarese.
    2-3 haftaya gelirse izlenimlerimi de yazarim.
    onceki modelini bir sure kullandim. pek begenmedim. yani kulaklik genel guzeldi benim ihtiyaclarimi karsilamadi.

(bkz: xiaomi piston 2/@nhilus)
  • geekbuying.com'dan "mwsanjou" kupon kodunu kullanarak 24 dolara aldığım kulaklık. gelince editlerim.

edit: 1 ay sürdü gelmesi. ses ve malzeme kalitesi harika, basslar fark ediliyor. bütün sesler çok berrak.
  • aliexpress'ten sipariş ettim. geldiğinde 5 yıllık sennheiser kullanıcısı olarak farkları paylaşacağım.

düzenleme

kulaklık 18. iş gününde bana ulaştı.

ses kalitesi olarak sennheiser'dan daha iyi, sırayla dinlediğinizde net farkı hissediyorsunuz. yüksek ses olarak sennheiser çok daha bangır bangır çalıyor ama kalitesizliği hissediyorsunuz. bas gücü bana zayıf geldi. daha parlak daha net ama kısık güçsüz sürekli ses açma ihtiyacı hissediyorum.

malzeme kalitesi sennheiser'dan çok daha iyi, daha pahalı bir kulaklık hissi veriyor. hassas ve narin değil, kulağa oturmasında sıkıntı yaşamadım.

xiaomi piston 3
    bass 4/10
    mid 8/10
    tiz 8.5/10
    volume 5/10
    ses kalitesi 8.5/10

cx200
    bass 8.5/10
    mid 6/10
    tiz 5/10
    volume 8.5/10
    ses kalitesi 6.5/10
  • banggood'da 23.86$'dan satışa sunulmuştur.

geekbuying ise bunu demokrasiye darbe girişimi olarak algılayıp 22.39$'dan satmaya başlamıştır.

edit: banggood 19.69 $'a indi ve darbeyi savuşturdu.

edit:

gearbest : 12.92$ (takipli kargo)
    banggood: 12.59$ (takip kodsuz kargo)
  • reddot ödüllü kulaklık. ayrıca banggood'da fiyatlar iyice düşse de alsak.
    http://www.banggood.com/…tml?p=ei13041242232201502o
  • banggood'da wish listemde ekli kulaklık.hem fiyatları biraz düşmesini, hemde doların ateşinin sönmesini bekliyorum sipariş vermek için.
  • xiaomi firmasının 2015 yılında piyasaya sürdüğü tasarım ödüllü xiaomi nin yeni kulak içi kulaklığı, önceki piston 2 modeline göre bass/tiz oranı dengelenmiş ve geliştirilmiştir.
  • banggood aracılığı ile sipariş verdiğim kulaklık. bakalım ekşici kardişlerimizin methettiği kadar varmıymış.