şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • redmi'nin tws bluetooth kulaklığı. bt 5.0 teknolojisine sahip. 1-2 saat önce elime ulaştı.

  ilk izlenimlerimi yazayım.
  kulağa güzel oturuyor.
  küçük hafif. airpods gibi sarkan bir kısmı yok. adı üstünde dots *
  muzik dinlerken ses kalitesi gayet iyi. bazı yorumlarda bas seslerin zayıf olduğu yazıyordu ama bana zayıf gelmedi. kulak üstü kulaklık performansı beklemeyin tabi. yeterli. neden daha fazla bas yok demezsiniz yani.

  konuşma performansı da iyi gibi. aradıklarımın çoğu sesimi net duyduğunu söyledi. biri dışardan sesi çok aldığını ve parazitler olduğunu söyledi. anlık bağlantı ile ilgili olabilir ya da konuştuğum yerle ilgili olabilir.

  bu fiyata başarılı buldum..

  uzun dönem kullanımdan sonra pil performansı ve dışarıda kalabalık ortamlarda konuşma ve muzik kalitesi için bu giriyi tekrar düzenlerim.

  gelen sorulara binaen edit:

  * şarj : ben sabah işe giderken ve akşam gelirken 30'ar 40'ar dakikalık periyodlarla muzik dinliyorum. 3-4 gün rahat çıkarıyor. tabi her kutuya girdiğinde kulaklıklar %100'e geldiği için tek kullanımda ne kadar uzun süre kullanılıyor bilmiyorum.

  * konuşma performansı : ben her şeyi net duyuyorum :) karşı taraf için sorun olabiliyor.. çok fazla dış ses aldığı oluyor. hangi şartlar tam çözemedim. konuşma performansı ortalama diyebilirim. hatta belki zayıf. karşı taraf bazen çok net duyarken bazen "yeter be" diyor. yoğun telefon konuşması için alınmaz.

  * müzik : sesi gayet güzel. temiz. yeterli. basları var. yok diyenlere bakmayın.. monitor kulaklık dedikleri şey bunlar. kendi ayarı yok. ne verirsen onu çalar sana. o yüzden ekolayzır ayarını telefondan yapman gerekir. kulaküstü kulaklık performası beklemeyin.. ama yeterli.

  * kullanım : kolay. kulaktan düşmüyor. uzun basınca kapanıyor. kısa basınca durduruyor. tekrar basınca oynatıyor falan. kutudan ikinciyi çıkarır çıkarmaz diğeri ile eşleşiyor çoğu zaman. daha kulağa götürmeden eşleşme sesi duyduğum oluyor. bir iki kere kesinti yaşadım ama sanırım bulunduğum yerlerdeki parazitlerden..

  ben 150 liraya almıştım o zaman.. benim için yeterli.

  ikinci edit: 1 saatlik bir dinleme sonucu ortalama %25-30 şarjı azalıyor.
 • almaya niyetliyim fakat bi 370 ?, bi 250 ? oluyor fiyatı 200 altına bulursam kaçırmayı düşünmüyorum. link bırakırım buraya bulursam
 • aliexpressde 130 tl ye kargo dahil bulunabilir. fiyat performansı çok iyidir
 • sipariş verdikten 14 gün sonra geldi.
  3$ ilk kayıt indirimi ile 19 küsür $'dan 120 tl çekilmişti.
  teslimde 15 tl de toplam gümrük ödemesi yaptım.
  ses kalitesi beklediğimin çok üzerinde çıktı. bass performansı diğer kulaklığımdan ((bkz: audio technica ath-cks90)) doğal olarak düşük ama tiz çok iyi.
  şarj süresi 4 saat yazıyor o kadar uzun takmadım ama 2-3 saatte bitmedi. ayrıca kutusu da 2 kere şarj ediyormuş.
 • birkaç hafta önce akasya xiaomi mağazasından aldım. 429 tl'ye almış olmam lazım.

  müzik için ses kalitesi yeterli, hatta iyi. telefonla konuşma olayını denemedim.

  arada alçıpan duvar olan şirkette 20 metrenin üzerinde bağlantı kopuşu olmadan kullanılmaya devam ediyor.

  şarjı iyi gidiyor.

  ses açma kapama, durdurma başlatma işini de yine xiaomi'den aldığım miband 4 ile halledebiliyorum. telefondan kontrol etme zorunluluğum yok yani, ama böyle bir ekstra cihaz yoksa telefondan kontrole mahkum.

  çok memnunum. inşallah uzun süreli olur bu performansı.
 • 10 gün bekleyerek 130 tl'ye alınabilen kulaklık.

  redmi airdots buradan alıp son derece memnun olduğum ürün.

  kulaklık : $20
  aliexpress ilk kayıt indirimi : $2.
  üzerinde yazan fiyatı 5$ iken 15 tl vergi ödedim postacıya. gift'e 11 tl aldılar. 1$ yazdırabilirsiniz.
  geliş süresi 14-18 gün.
 • bugün elime geçen ve çok beğendiğim bir ürün. truly wireless özelliği olan neredeyse tüm kaliteli kulaklıklardan ucuz olması f/p oranını oldukça yükseltiyor. tabi alıcakların ne aradıkları da önemli.
 • yeni aldığım ürün ama iki kulaklığı birden bağlayamadım bilenler var ise yeşillendirsin lütfen
 • bugün aldığım kulaklık.çok zevkli bir oyuncak.ses kalitesi oldukça başarılı.pubg oynarken ses geriden geliyor.bunun dışında bir eksisini görmedim.bilgisyarla bağlantı kuramadım yapan varsa yeşillendirsin.

  sadece benimkinde bağlantı olmuyormuş windows sürümünden çözüm yükseltmek.
 • ya aliexpress'den ya da gelecek hafta yapacağım katar ziyaretimde katar'dan almayı düşündüğüm ürün.

  normal şartlarda pek ilgimi çekmeyen böyle şeyler bu ay itibariyle artacak olan seyahatlerim sebebiyle ilgimi çekmeye başladı. yoksa hala ilk çıktığında aldığım asus zenfone 2 telefonu kullanan bir adamım.

  edit: katar'da elektronik fiyatlarına bir şeyler olmuş, netten bakmak şimdi aklıma geldi, 36 usd diyor. o zaman yaşasın china. aliexpress kupon, indirim derken daha uygun.
hesabın var mı? giriş yap