şükela:  tümü | bugün
  • allah alacaklara sabır versin. almayın derim.

3aylık deneyimimin ardından edit:

telefon snapdragon 425 ile çalışıyor 2gb ram'e sahip. kullandığım model 16gb'lık. size yavaş gelebilir ama hiç de öyle değil. çatır çatır fifa18 oynuyorum donma kasma hiç olmadı.

ammma...

1. telefonun hafızası yeterli değil.
    2. kamerası ortalamanın altında.
    3. piksel yoğunluğu düşük ama idare eder.
    4. 5 uygulama arkaplanda açık olduğunda kasma başlıyor. ram temiz olmalı.

fakkkat...

bu fiyat klasmanında* bu kaliteye yaklaşan cihaz bulamazsınız.

bence

biraz daha para koyup xiaomi redmi note 4 almak daha mantıklı.
  • 10 gün önce anneme teknosa dan aldigim cihaz. bir tane xiaomi temasi uyguladım ve cok tatlı oldu telefon.

10 gunde toplam 3 kez şarj ettik ve suan 4. şarj deposunu kullanıyor. sürekli youtube ve whatsapp görüntülü konuşma kullanan annem bu telefonu 3 gunde 1 şarj ediyor. 800 liraya bence muhteşem bir telefon. alın derim.

bu arada teknosa dan aldım demiştim, kutudan kulaklık çıkmadı. nokia nin polifonik cihazlarından beri her telefonun yanında kulaklık verildiğine şahit biri olarak buna cok sasırdım. acaba bende mi sıkıntı var yoksa telefon kutusundan kulaklık çıkmaması normal mi ? bu telefonun yanında kulaklık vermemek de saçma olmaz mi ?
  • 720p ekrana ve plastik kasaya sahip telefon. arka kısım metal gibi gözüküyor ama plastik. ekran camı ise gorilla glass 3. yani çizilmeye ve darbeye dayanıklı. bu fiyat sınıfında gorilla glass yerine bildiğimiz düz cam kullanılıyor genelde.

700-750 liraya alınabilecek bir telefon ama çok şey beklemeyin. özellikle kamerası msn messenger dönemlerindeki 20 liralık webcamler gibi çekiyor.

ha whatsapp, facebook vs o konularda iş görür. sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte.